шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гірка Bambi WM19011 за ціною від 5434 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Bambi WM19011

Висота спуску (см): 56; Матеріал каркасу: пластик; Матеріал спуску: пластик; модульна конструкція; гойдалки; баскетбольне кільце; Вікова група, від: 2; Форма спуску: пряма; Призначення: домашня
Колір
Призначення
домашня
Форма спуску
пряма
Вікова група, від
2 років
Функції
баскетбольне кільце
гойдалки
модульна конструкція
Матеріал спуску
пластик
Матеріал каркасу
пластик
Довжина спуску
158 см
Висота спуску
56 см
Габарити ВхШхД
123x152x184 см
Вага
13.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8750 грн.

від 5 434  до 9 635 грн.
Дитяча гірка-гойдалка WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
9 535 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
5 801 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
9 032 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19011-5 з баскетбольним кільцем
Rozetka.ua (Київ)
7 026 грн.
← купити
Дитяча гірка-качалка WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
6 810 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
5 434 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
7 778 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19011-5 з баскетбольним кільцем
Rozetka.ua (Київ)
7 140 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19011-5 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
7 527 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi + баскетбольне кільце , рожева (WM19011-8)
Rozetka.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambi WM19011, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гірка Bambi WM19011. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гірка Bambi WM19011 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія