шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гірка Bambi WM19020 за ціною від 4378 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис Bambi WM19020

Висота спуску (см): 54; Матеріал каркасу: пластик; Матеріал спуску: пластик; модульна конструкція; гойдалки; баскетбольне кільце; Вікова група, від: 2; Форма спуску: пряма; Призначення: домашня
Колір
Призначення
домашня
Форма спуску
пряма
Вікова група, від
2 років
Функції
баскетбольне кільце
гойдалки
модульна конструкція
Матеріал спуску
пластик
Матеріал каркасу
пластик
Довжина спуску
159 см
Висота спуску
54 см
Габарити ВхШхД
124x147x178 см
Вага
13.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  8000 грн.

від 4 378  до 9 432 грн.
Гірка-гойдалка Bambi (WM19020-4)
Stls.store (Київ)
4 924 грн.
← купити
Дитячий набір Гірка + гойдалка + баскетбол Bambi WM19020-4 Біло-блакитний
Happyland.ua (Харків)
4 378 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19020-8 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Гірка-гойдалка Bambi (WM19020-8)
Stls.store (Київ)
← купити
Дитячий набір Гірка + гойдалка + баскетбол Bambi WM19020-8 Персиково-синій
Happyland.ua (Харків)
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19020-4 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19020-8 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
6 960 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка WM19020-4 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19020-4 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
5 679 грн.
← купити
Дитяча гірка-гойдалка Bambi WM19020-8 кільце баскетбольне
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambi WM19020, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гірка Bambi WM19020. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гірка Bambi WM19020 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія