шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Bambu Lab (друкований матеріал)

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити 3D-принтер Bambu Lab H2D за ціною від 96200 грн.
Відео 15Фото 7

Характеристики та опис Bambu Lab H2D

Потужність (Вт): 1050; сенсорний екран; LCD дисплей: 5"; підключення до ПК (USB-B); Wi-Fi; USB-A; кардридер; трубка для подачі пластику; датчик філаменту; відновлення перерваного друку; вбудована камера; сканування моделі; закрита камера друку; щітка для очищення сопла; автокалібрування; підігрівається стіл
Технологія друкумоделювання методом наплавлення (FDM/FFF)
Друкувальний матеріалABS
ASA
BVOH
Carbon
PA
PC
PET
PETG
PLA
PVA
TPU
Формат файлів 3D моделей.gcode
Сумісний ЗBambu Studio, Bambu Suite, Bambu Handy
Габарити моделі (ВхШхГ)350х320х325 мм
Об'єм моделі36.4 л
Процес друку
КінематикаCore XY
Швидкість друку1000 мм/с
Діаметр сопла0.2, 0.4, 0.6, 0.8 мм
Мін. діаметр нитки1.75 мм
Температура столу120 °C
Температура екструдера (сопла)350 °C
Кількість екструдерів2
Додаткові функції
Функції та можливостіпідігрівається стіл
автокалібрування
автоочистка сопла
щітка для очищення сопла
закрита камера друку
сканування моделі
вбудована камера
відновлення перерваного друку
датчик філаменту
трубка для подачі пластику
Передача данихкардридер
USB-A
Wi-Fi
підключення до ПК (USB-B)
Інше
LCD дисплей5"
сенсорний екран
Потужність1050 Вт
Габарити49.2х51.4х62.6 см
Вага31 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  125000 грн.

Bambu Lab H2D Laser Full Combo 40W
Инструкция Bambu Lab H2D Laser Full Combo 10W
Инструкция Bambu Lab H2D Laser Full Combo
від 96 200  до 129 349 грн.
3D-принтер Bambu Lab H2D (PF003-D) PF003-D
GRO (Київ)
107 889 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab H2D
Tendo.com.ua (Київ)
102 400 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab H2D (PF003-D)
Touch (Дніпро)
104 599 грн.
← купити
Bambu Lab H2D
TEHNOS.UA (Київ)
117 141 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab H2D
Redprice.sale (Львів)
104 320 грн.
← купити
Bambu Lab H2D BML-26436
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
115 075 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab H2D (PF003-D)
Smartmag.biz.ua (Львів)
114 503 грн.
← купити
Bambu lab H2D
inSale.com.ua (Київ)
96 200 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab H2D
Tv-mir.com.ua (Київ)
99 119 грн.
← купити
Bambu Lab 3D-принтер Bambu Lab H2D
MTA.ua (Київ)
118 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab H2D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: 3d-принтер Bambu Lab H2D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на 3d-принтер Bambu Lab H2D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія