шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Bambu Lab (друкований матеріал)

Ціни63Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo за ціною від 29126 грн.
Відео 16Фото 7

Характеристики та опис Bambu Lab P1S Combo

LCD дисплей: 2.7"; Wi-Fi; кардридер; трубка для подачі пластику; датчик філаменту; відновлення перерваного друку; вбудована камера; закрита камера друку; підігрівається стіл; Модуль різнокольорового друку; Мін. діаметр нитки (мм): 1.75; Діаметр сопла (мм): 0.4, 0.2, 0.6, 0.8; Кінематика: Core XY;єм моделі (л): 16.7
Технологія друкумоделювання методом наплавлення (FDM/FFF)
Друкувальний матеріалABS
ASA
PET
PETG
PLA
PVA
TPU
Формат файлів 3D моделей.gcode
Сумісний ЗBambu Studio
Габарити моделі (ВхШхГ)256x256x256 мм
Об'єм моделі16.7 л
Процес друку
КінематикаCore XY
Діаметр сопла0.4, 0.2, 0.6, 0.8 мм
Мін. діаметр нитки1.75 мм
Температура столу100 °C
Температура екструдера (сопла)300 °C
Кількість екструдерів1
Модуль різнокольорового друку
Додаткові функції
Функції та можливостіпідігрівається стіл
закрита камера друку
вбудована камера
відновлення перерваного друку
датчик філаменту
трубка для подачі пластику
Передача данихкардридер
Wi-Fi
Інше
LCD дисплей2.7"
Габарити38.6x39x46 см
Вага12.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 29 126  до 49 000 грн.
Bambu Lab P1S Combo
3dprofi.com.ua (Дніпро)
32 699 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001-EU) PF001-U+SA001-EU
Artline.ua (Київ)
38 949 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS
Justbuy.com.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001) PF001-U+SA001
GRO (Київ)
30 089 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Tendo.com.ua (Київ)
30 151 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Foroom.com.ua (Київ)
30 199 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001) (EU)
Baza24.com.ua (Київ)
31 599 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo Ams (PF001-USA001) PF001-U+SA001
Openshop.ua (Київ)
31 990 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab Bambu Lab P1S Combo
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
34 340 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (Black) PF001-U+SA001
Jabko.ua (Львів)
32 499 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Touch (Дніпро)
31 869 грн.
← купити
Принтер 3D Bambu Lab P1S Combo PF001-U+SA001
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
37 300 грн.
← купити
Bambu Lab P1S Combo + AMS
TEHNOS.UA (Київ)
31 273 грн.
← купити
Bambu Lab P1S Combo + AMS
Hi-tech.com.ua (Київ)
29 190 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Brain.com.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Redprice.sale (Львів)
31 199 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bambu Lab P1S Combo + AMS
Tehnomart.com (Київ)
30 759 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001) PF001-U+SA001
Sota.store (Київ)
31 725 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 788 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
31 202 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS 3DBLP1SCAMS
Game-shop.com.ua (Київ)
31 499 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Q-techno.com.ua (Київ)
31 744 грн.
← купити
Bambu Lab P1S Combo
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
35 677 грн.
← купити
Принтер - 3D Bambu Lab P1S Combo + AMS
Diagonal.in.ua (Ужгород)
29 950 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS
Mobileplanet.ua (Одеса)
31 742 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
icom.net.ua (Київ)
← купити
Bambu Lab P1S Combo + AMS відвантаження день в день, UA version, гарантія 24 міс, ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
30 399 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 422 грн.
← купити
Bambu lab P1S Combo
inSale.com.ua (Київ)
29 126 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
4k-online.com.ua (Луцьк)
40 057 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
MAUDAU (Київ)
33 466 грн.
← купити
Bambu Lab 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001)
MTA.ua (Київ)
34 699 грн.
← купити
Bambu Lab Bambu Lab P1S Combo 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Kvshop.com.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001) NW57550
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
31 571 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo, FDM, область друку 256256256 мм, мультикольоровий друк
Rozetka.ua (Київ)
36 900 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Tomdom.in.ua (Львів)
31 205 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Saren.com.ua (Львів)
31 206 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Timesport.com.ua (Львів)
31 196 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001)
Soho.com.ua (Київ)
32 199 грн.
← купити
Bambu Lab 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Принтер 3D Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001) 2716615093
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
31 423 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Rozetka.ua (Київ)
38 605 грн.
← купити
3D-Принтер Bambu Lab P1S Combo (1007)
Rozetka.ua (Київ)
33 449 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo AMS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo AMS
Rozetka.ua (Київ)
32 399 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
34 833 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001) [117201]
Rozetka.ua (Київ)
32 249 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001) (EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001-EU)
Rozetka.ua (Київ)
42 844 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS (PF001-U+SA001)
Rozetka.ua (Київ)
34 590 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo AMS
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
32 900 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo AMS
Rozetka.ua (Київ)
34 900 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
37 857 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
43 756 грн.
← купити
3д принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
49 000 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S with AMS BL0004U 48,5 x 48,0 x 58,5 см Чорний
Rozetka.ua (Київ)
44 099 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (PF001-U+SA001)
Rozetka.ua (Київ)
33 949 грн.
← купити
3D принтер Bambu Lab P1S Combo AMS
Rozetka.ua (Київ)
33 899 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
Rozetka.ua (Київ)
40 170 грн.
← купити
3D-принтер Bambu Lab PS1 Combo
Rozetka.ua (Київ)
43 434 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab P1S Combo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: 3d-принтер Bambu Lab P1S Combo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на 3d-принтер Bambu Lab P1S Combo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія