шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 60Відгуки2Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (30DINOX20 E-anode) за ціною від 6755 грн.
Відео 20Фото 3

Серия Banzai DINOX20 E-ANODE

Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
2
0
Модифікації Banzai DINOX20 E-ANODE 4
Где купить? [30DINOX20 E-anode]
Характеристики [30DINOX20 E-anode]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака30 л
2 бака
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття баканержавіюча сталь
Подача водипід напором
Час нагріву45 хв / при ∆t=45 °С /
Електронний анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Вага9.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  8750 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-50DY
від 7 468 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-80DY
від 8 378 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
SWAN SFB W1
SFB-50W1
від 7 100 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 30L DRY
від 6 800 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 745 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-30-D
від 8 450 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 50 V
від 5 796 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 80 V
від 7 650 грн.
DJOUL Y33 DRY
Y33 80L DRY
від 6 716 грн.
MIXXUS Round Dry 08
EWH-08080 Round Dry
від 6 328 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 748 грн.
Willer Tetra
EV 50 DRI Tetra
від 7 410 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-50LWH
від 7 378 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 808 грн.
Roda Palladium
Palladium 80 V
від 5 978 грн.
MIXXUS Round Dry 01
EWH-01050 Round Dry
від 7 188 грн.
Winmix Round Dry
Round Dry EWH-01100
від 7 919 грн.
Banzai DINOX24
30DINOX24
від 6 255 грн.
Artel ARTDDRY WH
ARTDDRY WH 100
від 6 118 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-80MY
від 8 088 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-50MY
від 6 997 грн.
Artel ARTDDRY WH
ARTDDRY WH 80
від 5 398 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 50
від 7 652 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 30
від 5 915 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-80LWH
від 8 198 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF50D-4 ET+DT
від 6 895 грн.
Roda Palladium
Palladium 120 V
від 8 308 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-100MY
від 8 343 грн.

модель с серьезными недостатками
21 травня 2023, 22:57 #
Переваги:формат, дизайн

Недоліки:не качественный, брак

Коментар:Бойлер кусок го...а. Ни в коем случае не берите. Потек после 5 раз использования бак. Пытался заварить бак где течь, тоже не помогло. Выкинул деньги просто

Автор:Anatoliy

Не рекомендую
25 листопада 2022, 16:40 #
Переваги:Сімпатичний

Недоліки:Не гріє як треба

Коментар:Ще немає году цьому пристрою на 80 літрів а вже зламався начебто гріє нормально но через 5 хвилин використання вода вже прохолодна може помитися тільки одна людина і то швидко, в сервіс поки що не звертався причину поки не з'ясував

Автор:Makson Makson  пользуюсь Banzai 80DINOX20 E-anode кілька місяців

від 6 755  до 8 096 грн.
Banzai Banzai 30DINOX20 E-Anode 3-46-2-21
Венкон (Київ)
7 898 грн.
← купити
Водонагрівач BANZAI 30DINOX20 E-ANODE
Mideria.com.ua (Київ)
6 755 грн.
← купити
Бойлер BANZAI 30 DINOX20 E-ANODE 3-46-2-21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Banzai Електричний бойлер BANZAI 30 DINOX20 E-ANODE
Кліматична техніка (Київ)
7 897 грн.
← купити
BANZAI 30 DINOX20 E-ANODE
Pro100market.com.ua (Київ)
6 850 грн.
← купити
BANZAI 30 DINOX20 E-ANODE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 884 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) Banzai 30DINOX20 E-ANODE
Denika.ua (Харків)
7 710 грн.
← купити
Banzai 30 DINOX20 E-ANODE 30DINOX20E-ANODE
COMFY.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Водонагрівач Banzai 30 DINOX20 E-ANODE Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
BANZAI 30 DINOX20 E-ANODE
1smarty.com.ua (Київ)
6 815 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Banzai 30DINOX20 E-anode, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (30DINOX20 E-anode). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (30DINOX20 E-anode) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія