шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 60Відгуки2Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (80DINOX20 E-anode) за ціною від 8999 грн.
Відео 20Фото 3

Серия Banzai DINOX20 E-ANODE

Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
2
0
Модифікації Banzai DINOX20 E-ANODE 4
Где купить? [80DINOX20 E-anode]
Характеристики [80DINOX20 E-anode]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
2 бака
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття баканержавіюча сталь
Подача водипід напором
Час нагріву100 хв / при ∆t=45 °С /
Електронний анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)100.6x49.3x27 см
Вага17.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12000 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V80DF
від 9 015 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 675 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 728 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10080 Flat Dry
від 8 776 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
Banzai DINOX24
80DINOX24
від 8 450 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 011 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15080 Cube Dry
від 8 428 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 80
від 9 052 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF80D-4 ET+DT
від 8 438 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 80 UA
від 8 278 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 80 l D
від 10 440 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 80 DRY SLIM 2K
від 9 157 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J(D)2- K
від 8 665 грн.
Tesy GCV D06 TS2R
GCV 804424D D06 TS2R
від 10 484 грн.
Tesy GCV 3616D A06
GCV 803624D A06
від 10 355 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Electrolux EWH Formax
EWH 80 Formax
від 10 240 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 80
від 8 960 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 80V DRY HE
від 9 720 грн.
Gorenje GBF SMV9
GBF 80 SMV9
від 10 000 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
від 9 559 грн.
D80V20J3(D)K
від 6 555 грн.
Eldom Style Dry Slim
72268WDG
від 7 342 грн.
Ocean Classic RZL ETDT
Classic RZL80M-5 ETDT
від 7 350 грн.
Rens FD20/F10
FD80-20/F10
від 7 978 грн.

Не рекомендую
25 листопада 2022, 16:40 #
Переваги:Сімпатичний

Недоліки:Не гріє як треба

Коментар:Ще немає году цьому пристрою на 80 літрів а вже зламався начебто гріє нормально но через 5 хвилин використання вода вже прохолодна може помитися тільки одна людина і то швидко, в сервіс поки що не звертався причину поки не з'ясував

Автор:Makson Makson  пользуюсь Banzai 80DINOX20 E-anode кілька місяців

модель с серьезными недостатками
21 травня 2023, 22:57 #
Переваги:формат, дизайн

Недоліки:не качественный, брак

Коментар:Бойлер кусок го...а. Ни в коем случае не берите. Потек после 5 раз использования бак. Пытался заварить бак где течь, тоже не помогло. Выкинул деньги просто

Автор:Anatoliy

від 8 999  до 11 969 грн.
Banzai Banzai 80DINOX20 E-Anode 3-46-2-20
Венкон (Київ)
11 198 грн.
← купити
Водонагрівач BANZAI 80DINOX20 E-ANODE
Klimatline.com.ua (Київ)
9 010 грн.
← купити
Водонагрівач BANZAI 80DINOX20 E-ANODE
Summercomfort.com.ua (Київ)
9 000 грн.
← купити
Водонагрівач BANZAI 80DINOX20 E-ANODE
Mideria.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Бойлер BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE 3-46-2-20
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Banzai Електричний бойлер BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE
Кліматична техніка (Київ)
11 197 грн.
← купити
BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE
Pro100market.com.ua (Київ)
9 711 грн.
← купити
BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 760 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) Banzai 80DINOX20 E-ANODE
Denika.ua (Харків)
10 931 грн.
← купити
Водонагрівач BANZAI 80DINOX20 E-ANODE
Tehnosvit.kiev.ua (Київ)
9 642 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Banzai 80DINOX20 E-anode, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (80DINOX20 E-anode). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Banzai DINOX20 E-ANODE (80DINOX20 E-anode) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія