шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни82Опис Відгуки13Обговорення6Корисне1
Купити рація Baofeng BF-888S за ціною від 525 грн.
Відео 34Фото 4

Характеристики та опис Baofeng BF-888S

Вага (г): 180; Розміри (мм): 116x57x35; автосканування каналів; голосова активація (VOX); маскування мови (скремблер); Функції та можливості: підключення гарнітури; Потужність передавача (Вт): 5; Рацій в комплекті (шт.): 1; Діапазон частот: UHF;язку: аналогова; Тип зв' Тип пристрою: портативна рація
Рейтинг моделі: 4 з 5 (13 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
47
Колір
Тип пристроюпортативна рація
Тип зв'язкуаналогова
Діапазон частотUHF
Рацій в комплекті1 шт.
Приймально-передавач
Потужність передавача5 Вт
Кількість каналів16 шт.
Кількість субкод122 шт.
Антеназнімна
Функції
Функції та можливостіпідключення гарнітури
маскування мови (скремблер)
голосова активація (VOX)
регулювання гучності
автосканування каналів
енергозберігальний режим
блокування клавіатури
Джерело живлення
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора1500 мАгод
Індикатор заряду
Підставка для зарядки
Інше
Дисплейнемає
Ліхтарик
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхТ)116x57x35 мм
Вага180 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1350 грн.

0
4
7
Вещь хорошая
25 вересня 2021, 01:53 #
Переваги:Как подарок отлично подошел. Все четко было слышно

Недоліки:Особых недостатков я не заметил

Коментар:Рация хорошая, на день рождения сыновьям покупал. Учитывая как дети обращаются с вещами, могу сказать, что рация выдерживает многое. Дети остались довольны. Да и сам бывает играю с ними, рация все таки вещь интересная.
Рекомендую)

Автор:NUBIK Best

Показано 1 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
від 525  до 2 523 грн.
Рація Baofeng BF-888S
Stls.store (Київ)
695 грн.
← купити
Baofeng BF-888S
Mallprix.com (Київ)
617 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Itbox.ua (Київ)
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Nkt.ua (Київ)
684 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Рація BAOFENG BF-888S
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
MAUDAU (Київ)
761 грн.
← купити
Baofeng Рація Baofeng BF-888S Black
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Baofeng BF-888S
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротова рація Baofeng BF-888S, корпус пластмас, частота 400-470MHz, Black, BOX Y-23842
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
803 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Baofeng BF-888SD
Mallprix.com (Київ)
798 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888SD
Comtrading.ua (Київ)
1 042 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD
Brain.com.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD
Itbox.ua (Київ)
846 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD
MAUDAU (Київ)
947 грн.
← купити
Комплект двох портативних тактичних рацій Baofeng BF-888S 2W з гарнітурою на 16 каналів UHF400-470 МГц (18837)
MAUDAU (Київ)
1 250 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
MAUDAU (Київ)
816 грн.
← купити
Бездротова рація Baofeng BF-888S, корпус пластмас, частота 400-470MHz, Black, BOX
MAUDAU (Київ)
852 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng (BF-888SD)
MAUDAU (Київ)
909 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng (BF-888S)
MAUDAU (Київ)
735 грн.
← купити
Baofeng Рація Baofeng BF-888SD Black
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Baofeng BF-888SD
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротових рацій Baofeng BF-888S, корпус пластмас, частота 400-470MHz, Black, BOX Y-21829
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 555 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888SD
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
804 грн.
← купити
Baofeng Adventure Duo — комплект портативних рацій BF888S
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Комплект з двох рацій Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
983 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S, комплект з двох рацій на акумуляторі 1500 мАг 16 каналів
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888SD [141714]
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Бездротова рація Baofeng BF-888S, корпус пластмас, частота 400-470MHz, Black, BOX
Rozetka.ua (Київ)
931 грн.
← купити
Комплект бездротових рацій Baofeng BF-888S, корпус пластмас, частота 400-470MHz, Black, BOX
Rozetka.ua (Київ)
1 802 грн.
← купити
Набір із 2 рацій BAOFENG BF-888S UHF 400–470 MHz
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Twin Pack Black (100003544349)
Rozetka.ua (Київ)
1 367 грн.
← купити
Рація BAOFENG [Подвійний комплект] AD-888HD з однією клавішею та узгодженням частоти BF-888S, оновлене цифрове шифрування, б
Rozetka.ua (Київ)
1 142 грн.
← купити
Рація BAOFENG BF-999PLUS Enterprise Edition [подвійний комплект], версія з подвійним заряджанням, оновлена версія серії BF-8
Rozetka.ua (Київ)
1 417 грн.
← купити
BAOFENG BF-888S Plus Fashion Edition рація [парний комплект], потужна далекобійна, для корпоративного, комерційного та цивіл
Rozetka.ua (Київ)
1 435 грн.
← купити
Рация Baofeng BF-888S Single Pack Black (3931742)
Rozetka.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Raptor Twin Pack Black (100000833749)
Rozetka.ua (Київ)
1 591 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Dual Charge Twin Pack Black (100062550114)
Rozetka.ua (Київ)
1 207 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Practical Twin Pack Black (100005485196)
Rozetka.ua (Київ)
978 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Classic Twin Pack Black (7438278)
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Flagship Twin Pack Black (8671576)
Rozetka.ua (Київ)
1 752 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Flagship Type-C Twin Pack Black (100016117018)
Rozetka.ua (Київ)
1 538 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Classic Single Pack Black (100040666398)
Rozetka.ua (Київ)
621 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus Twin Pack Black (100010350587)
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
Рація BAOFENG BF-888S [Ціна за подвійну одиницю] Популярна легенда, потужне оновлення до потужної далекобійної професійної к
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S Business Twin Pack Black (100012860651)
Rozetka.ua (Київ)
919 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888s, дальність 5км, батарея 1500mAh, 5W, зарядка від USB
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888s, дальність 5км, батарея 1500mAh, 5W, зарядка від 220B
Rozetka.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Портативна радіостанція Baofeng BF-888S (BF-88E), комплект з 2-х шт.
Rozetka.ua (Київ)
1 138 грн.
← купити
Комплект рацій Baofeng BF-888S 400-470 МГц 16 каналів пам'яті 1500 мАг
Rozetka.ua (Київ)
986 грн.
← купити
Набір із двох рацій BAOFENG BF-888S UHF 400-470 MHz із зарядними станціями та гарнітурами (чорні, 16 каналів)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рація Baofeng BF-888S Plus тонка портативна рація 8W USB зарядка UHF для охорони туризму та будівництва
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Комплект двох портативних тактичних рацій з гарнітурою Baofeng BF-888S 2W на 16 каналів UHF400-470 МГц (18837)
Rozetka.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Радіостанція Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити
Набір із двох рацій BAOFENG BF-888S UHF 400-470 MHz із зарядними станціями (чорні, 16 каналів)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S (198220)
Rozetka.ua (Київ)
988 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
788 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD
Rozetka.ua (Київ)
996 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD[94178]
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Рація 16-канальна з дальністю до 10 км і ліхтариком Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S + Гарнітура + Ремінець на шию
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Набір Рація Baofeng BF-888S + силіконовий чохол + тангент Baofeng speaker mic
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Комплект Baofeng BF-888S Турист-2 черный
Rozetka.ua (Київ)
1 775 грн.
← купити
Набір Рація Baofeng BF-888S + силіконовий чохол + гарнітура Luiton для Kenwood чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір Рація Baofeng BF-888S + тангента Baofeng speaker mic
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Набір Рація Baofeng BF-888S + силіконовий чохол
Rozetka.ua (Київ)
← купити
НабірРація Baofeng BF-888S + тангент Baofeng speaker mic + дод. батарея 1500 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S комплект 5 шт., UHF, 5 Вт, 1500 мАч + гарнітура
Rozetka.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
862 грн.
← купити
Портативна рація Baofeng BF-888SD
Rozetka.ua (Київ)
1 073 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
КОМПЛЕКТ ІЗ ДВОХ РАЦІЙ BAOFENG BF-888 S (BF-888S)
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Комплект 4 шт рацій портативних Baofeng BF-888S UHF 5 Вт 1500 мАг до 5 км
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Комплект з двох рацій Baofeng BF-888S
Rozetka.ua (Київ)
1 096 грн.
← купити
Рація Baofeng BF-888S 5W UHF 400-470 MHz до 5 км 16 каналів 1 шт.
Rozetka.ua (Київ)
550 грн.
← купити
Рація, Радіостанція Baofeng BF-888S з гарнітурою
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Набір із 2 рацій BAOFENG BF-888S UHF 400–470 MHz , USB-зарядкою та дальністю до 5 км
Rozetka.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Baofeng BF-888S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рація Baofeng BF-888S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рація Baofeng BF-888S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія