шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Barsky Game Mesh GM-01

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Barsky Game Mesh GM-01 за ціною від 23688 грн.
Фото 25

Характеристики та опис Barsky Game Mesh GM-01

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 4D; Нахил усього крісла; Глибина сидіння; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки; Висота спинки; Висота підголівника; Підставка для ніг; Підтримка попереку
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Висота спинки59 см
Розміри сидіння (ШхГ)51x49 см
Висота сидіння42.5 – 51 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмсинхромеханізм
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Регулювання
Висота підголівника
Висота спинки
Нахил спинки+
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Глибина сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидіннясітка
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  29000 грн.

від 23 688  до 26 440 грн.
Крісло ігрове Barsky Game Mesh Black (GM-01) GM-01
Itbox.ua (Київ)
24 440 грн.
← купити
Barsky Game Mesh Black (GM-01) GameMeshBlack(GM-01)
COMFY.ua (Київ)
24 439 грн.
← купити
Крісло ігрове Barsky Game Mesh Black (GM-01) GM-01
icom.net.ua (Київ)
23 688 грн.
← купити
Кресло игровое Barsky Game Mesh Grey (GM-02)
Q-techno.com.ua (Київ)
24 294 грн.
← купити
Крісло геймерське Barsky Game Mesh Black (GM-01)
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло ігрове Barsky Game Mesh Black (GM-01) GM-01
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло Barsky Game Mesh Grey (GM-02)
Rozetka.ua (Київ)
26 440 грн.
← купити
Крісло ігрове Barsky Game Mesh Grey (GM-02) GM-02
Itbox.ua (Київ)
← купити
Barsky Game Mesh Grey (GM-02) GameMeshGrey(GM-02)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Barsky Game Mesh Grey (GM-02) GM-02
icom.net.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barsky Game Mesh GM-01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Barsky Game Mesh GM-01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Barsky Game Mesh GM-01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія