шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити картридж Barva IC-82M за ціною від 256 грн.

Характеристики та опис Barva IC-82M

Сумісність: HP DesignJet 500, 500plus42, 500ps plus24, 500plus24, 500ps plus42;єм (мл): 72; Об' Ресурс: 1400; Колір: пурпурний; Тип принтера / БФП: струменевий
Тип принтера / БФП
струменевий
Колір
пурпурний
Ресурс
1400 сторінок
Об'єм
72 мл
Сумісність
HP DesignJet 500, 500plus42, 500ps plus24, 500plus24, 500ps plus42
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 256  до 556 грн.
Картридж Barva HP 82 (C4912A) 1400 арк, Magenta (IC-82M) IC-82M
Itbox.ua (Київ)
256 грн.
← купити
Картридж Barva HP 82 (C4912A) 1400 арк, Magenta (IC-82M) IC-82M
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Barva HP 82 (C4912A) 1400K Magenta (IC-82M) ic-82m
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Картридж Barva сумісний з HP 82 (C4912A) 1400 арк Magenta (IC-82M)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридж Barva HP 82 (C4912A) 1400 арк, Magenta (IC-82M)
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Картридж Barva HP 82 (C4912A) 1400 арк, Magenta (IC-82M)
Rozetka.ua (Київ)
353 грн.
← купити
Картридж HP №82 (c4912a), Magenta, Designjet 500/510/800/815/820, 72 мл, Barva (ic-82m)
Rozetka.ua (Київ)
556 грн.
← купити
Картридж Barva HP 82 (C4912A) 1400 арк, Magenta (IC-82M)
Rozetka.ua (Київ)
404 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barva IC-82M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: картридж Barva IC-82M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на картридж Barva IC-82M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія