шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка BASEUS AeQur VO20 за ціною від 1249 грн.
Фото 8

Характеристики та опис BASEUS AeQur VO20

Вага (г): 560; Розміри (мм): 206x78x78; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 15; Ємність акумулятора (мАгод): 2500; Додатково: ручка / ремінець; світлові ефекти;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Частотний діапазон (Гц): 70 – 20000
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність15 Вт
Частотний діапазон70 – 20000 Гц
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора2500 мАгод
Час автономної роботи15 год
Час зарядки2.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX5
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)206x78x78 мм
Вага560 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1800 грн.

від 1 249  до 1 999 грн.
Baseus Акустика портативна Baseus AeQur VO20 Black (A20067900117-00)
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Портативна колонка Baseus AeQur VO20 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 755 грн.
← купити
Портативна колонка Baseus AeQur VO20 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 749 грн.
← купити
Акустика портативна Baseus AeQur VO20 Black (A20067900117-00)
Soho.com.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Baseus AeQur VO20 A20067900117-00 Black
Titan.ua (Львів)
1 399 грн.
← купити
Портативна колонка Baseus AeQur VO20 Portable Wireless Speaker A20067900117-00 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Колонка BT Baseus AeQur VO20 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Baseus AeQur VO20 Portable Wireless Speaker 15W Moon White (A20050500211-00)
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Портативна колонка Baseus AeQur VO20 15W 2500mAh 15 годин чорний (A20067900117-00)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS AeQur VO20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка BASEUS AeQur VO20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка BASEUS AeQur VO20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія