шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
зажим на воздуховод и клейкая поверхность
крючок на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
у CD-слот
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка BASEUS Halo Electric Wireless Charging Car Mount за ціною від 999 грн.
Фото 15

Характеристики та опис BASEUS Halo Electric Wireless Charging Car Mount

Матеріал корпуса: пластик; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: гачок на повітропровід; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
затискач
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
115x115x75 мм
Вага
134 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 1 799 грн.
Автотримач Baseus Wireless Charge 15W (SUDD000001) чорний
АЛЛО (Київ)
1 499 грн.
← купити
Автомобільний тримач для смартфона Baseus Halo Electric Wireless Charger 15W Black (SUDD000001)
Toiler.com.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Тримач для мобiльного Baseus Halo Electric Wireless Charging Car Mount 15W Black SUDD000001
Allbattery.ua (Харків)
1 120 грн.
← купити
Baseus Halo Electric 15W Black (SUDD000001) HaloElectric15WBlack(SUDD000001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний тримач холдер із БЗУ Baseus Halo Electric Wireless Charging Car Mount 15W SUDD000001 Black
MAUDAU (Київ)
1 299 грн.
← купити
Baseus Тримач в авто Baseus Halo Car Phone Holder Black (SUDD000001)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Автотримач із бездротовою зарядкою Baseus Halo Electric Wireless Charging Car Mount 15W Black (SUDD000001)
Rozetka.ua (Київ)
1 585 грн.
← купити
Автомобільний тримач в машину з бездротовою зарядкою Baseus Halo Electric 15W
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Автотримач Baseus Halo Electric Wireless Charger 15W (SUDD000001) Black [82037]
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Автомобільний тримач з бездротовою зарядкою Baseus Wireless Charger Halo 15W (SUDD000001) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 375 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Halo Electric Wireless Charging Car Mount, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка BASEUS Halo Electric Wireless Charging Car Mount. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка BASEUS Halo Electric Wireless Charging Car Mount у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія