шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
зажим на воздуховод и клейкая поверхность
крючок на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
у CD-слот
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка BASEUS PrimeTrip VC1 Air за ціною від 579 грн.
Фото 5

Характеристики та опис BASEUS PrimeTrip VC1 Air

Матеріал корпуса: пластик; Кріплення гаджета: магніт; Кріплення тримача: клейка поверхня; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  1000 грн.

від 579  до 1 009 грн.
Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount Black (C0013901)
AKS.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Baseus Тримач в авто Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount Black (C0013901)
MTA.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Автотримач Baseus PrimeTrip VC1 Air Black with MagSafe (C0013901)
Rozetka.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Автомобільний тримач холдер Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount C0013901 Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Автоутримувач Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount Чорний C0013901
Rozetka.ua (Київ)
937 грн.
← купити
Автотримач Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount чорний C0013901
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефона Baseus PrimeTrip VC1 Air MagSafe магнітний на торпедо Black
Rozetka.ua (Київ)
866 грн.
← купити
Автотримач Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount Black C0013901
Rozetka.ua (Київ)
924 грн.
← купити
Автомобільний тримач Baseus PrimeTrip VC1 Air Dashboard Magnetic Car Mount Black C0013901
Rozetka.ua (Київ)
827 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS PrimeTrip VC1 Air, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка BASEUS PrimeTrip VC1 Air. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка BASEUS PrimeTrip VC1 Air у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія