шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити стерилізатор / підігрівач Beaba Milk Nomad за ціною від 4585 грн.
Відео 3Фото 22

Характеристики та опис Beaba Milk Nomad

Джерело живлення: від акумулятора; Ємність (шт.): 1; швидкий Підігрів; Режими: підігрів (рідке живлення); дисплей; автовимкнення; регулювання температури; для пляшечок і баночок; Принцип роботи: електричний; Тип: підігрівач
Тип
підігрівач
Принцип роботи
електричний
Призначення
для пляшечок і баночок
Функції та можливості
регулювання температури / від 21°C до 49°C /
автовимкнення
дисплей
Режими
підігрів (рідке живлення)
швидкий Підігрів / за 3 хв /
Ємність
1 шт.
Джерело живлення
від акумулятора
Споживана потужність
100 Вт
Габарити
11.2х8.5х8.5 см
Вага
459 г
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5250 грн.

від 4 585  до 4 650 грн.
Підігрівач дитячих пляшечок Beaba Milk Nomad портативний синій
MAUDAU (Київ)
4 650 грн.
← купити
Підігрівач BEABA Milk Nomad Blue (911742) 911742
FOXTROT.UA (Київ)
4 585 грн.
← купити
Beaba Milk Nomad синий (911742) MilkNomadсиний(911742)
COMFY.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Підігрівач дитячих пляшечок Beaba Milk Nomad портативний Синій (911742)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beaba Milk Nomad, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стерилізатор / підігрівач Beaba Milk Nomad. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стерилізатор / підігрівач Beaba Milk Nomad у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія