шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пневматична гвинтівка Beeman SIBE 4x32 за ціною від 5990 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Beeman SIBE 4x32

Вага (кг): 3.6; Матеріал ложа: пластик; Загальна довжина (мм): 1160; Довжина ствола (мм): 470; Запобіжник: автоматичний; Кріплення для прицілу: планка Вівера/Пікатінні; Прицільне приладдя: оптичний приціл; Тип боєприпасів: кулі; Зарядність: однозарядна; Ствол: нарізний; Система зведення: перелом ствола
Типпружинно-поршнева
Характеристики
Калібр4.5 мм
Початкова швидкість кулі365 м/с
Дульна енергія24 Дж
Система зведенняперелом ствола
Стволнарізний
Зарядністьоднозарядна
Тип боєприпасівкулі
Додатково
Прицільне приладдяоптичний приціл
Кріплення для прицілупланка Вівера/Пікатінні
Запобіжникавтоматичний
Хар-ки оптичного прицілу
Кратність4 x
Діаметр лінзи32 мм
Діаметр кріплень прицілу25.4 мм
Інше
Довжина ствола470 мм
Загальна довжина1160 мм
Матеріал ложапластик
Вага3.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 990  до 8 319 грн.
Гвинтівка пневматична Beeman SIBE з ОП 4*32 пружинно-поршнева 10619
Fonariki.com.ua (Київ)
6 980 грн.
← купити
Beeman SIBE з ОП 4*32
Ranger-ua.com.ua (Харків)
6 750 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка (воздушка) Beeman Sibe з оптичним прицілом 4х32 (10619)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Гвинтівка пневматична Beeman Sibe з ОП 4*32
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пневматична гвинтівка з оптичним прицілом Beeman SIBE 10619 (4x32, 4,5мм)
Rozetka.ua (Київ)
6 771 грн.
← купити
Гвинтівка пневматична Beeman SIBE з ОП 4*32
Rozetka.ua (Київ)
6 820 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE з прицілом 4x32 кал.4,5 (10619) + Чохол та Кулі 400шт
Rozetka.ua (Київ)
7 875 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE з прицілом 4x32 кал.4,5 (10619) полімерний приклад
Rozetka.ua (Київ)
7 375 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE кал.4,5 (10619-1) полімерний приклад
Rozetka.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE кал.4,5 (10619-1) полімерний приклад з кулями 500штук
Rozetka.ua (Київ)
6 390 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beeman SIBE 4x32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пневматична гвинтівка Beeman SIBE 4x32. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пневматична гвинтівка Beeman SIBE 4x32 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія