шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити проєктор BenQ LH600ST за ціною від 51749 грн.
Фото 6

Характеристики та опис BenQ LH600ST

Вага (кг): 2.65; Габарити (мм): 107.4x303.5x220.7; підтримка 3D: підтримка 3D; Корекція трапеції (гор), ±: 30; Корекція трапеції (верт), ±: 30; Автотрапеція; Фокусування: ручне; Діагональ зображення ("): 30 – 200; Макс. відстань (м): 3.1; Мін. відстань (м): 0.5; Зворотний; Покращення кольору; Підтримка форматів зображення: 16:9
Колір
Основне призначення
для презентацій
Термін служби
20000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
30 – 200 "
Масштаб і фокусування
ручне
Споживана потужність
215 Вт
Габарити (ВхШхГ)
107.4x303.5x220.7 мм
Вага
2.65 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 51 749  до 77 107 грн.
BenQ LH600ST (9H.JS477.13E) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
51 749 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ LH600ST (9H.JS477.13E)
Timesport.com.ua (Львів)
77 107 грн.
← купити
Проектор LH600ST+(LED, FullHD, 3000lm,20000:1,0.69 -0.83:1,20000/30000,HDMI*2,USB-A,RS232,10W) LH600ST+ 9H.JS477.1LE
Comtrading.ua (Київ)
69 900 грн.
← купити
BENQ LH600ST+ 9H.JS477.1LE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Проєктор BENQ LH600ST+(LED, FullHD, 3000lm,20000:1,0.69 -0.83:1,20000/30000,HDMI*2,USB-A,RS232,10W) 9H.JS477.1LE UA 9H.JS477
Sota.store (Київ)
← купити
BENQ Проектор lh600st+(led, FullHD, 3000lm,20000:1,0.69 -0.83:1,20000/30000,hdmi*2,usb-a,rs232,10w) lh600st+
Tviy-Dim.com (Київ)
70 002 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ LH600ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор BenQ LH600ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор BenQ LH600ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія