шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити проєктор BenQ MW560 за ціною від 16413 грн.
Фото 6

Характеристики та опис BenQ MW560

Вага (кг): 2.3; Габарити (мм): 120x296x221; підтримка 3D: підтримка 3D; Корекція трапеції (гор), ±: 40; Корекція трапеції (верт), ±: 40; Фокусування: ручне; Оптичне збільшення (x): 1.1; Діагональ зображення ("): 65 – 150; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 4:3, 14:9, 16:9, 16:10; Макс. роздільна здатність відео: 1920x1200
Колір
Основне призначення
для презентацій
Термін служби
6000 год
Реальна роздільна здатність
1280x800 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
65 – 150 "
Масштаб і фокусування
ручне
Споживана потужність
260 Вт
Габарити (ВхШхГ)
120x296x221 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17000 грн.    до  23000 грн.

від 16 413  до 31 933 грн.
Проєктор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Secur.ua (Київ)
18 260 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560
Pro-ekran.com (Одеса)
16 413 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
A-techno.com.ua (Київ)
18 426 грн.
← купити
Проєктор BENQ MW560 White (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
FOXTROT.UA (Київ)
18 259 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
Openshop.ua (Київ)
18 544 грн.
← купити
Проєктор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
Click.ua (Київ)
18 637 грн.
← купити
Проєктор BenQ 9H.JNF77.1JE
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
19 160 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Цифра (Київ)
17 807 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Stls.store (Київ)
17 890 грн.
← купити
BenQ 9H.JNF77.1JE
Mallprix.com (Київ)
18 464 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560 (9H.JNF77.1JE) білий Акція!
АЛЛО (Київ)
18 499 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (White) (UA) 9H.JNF77.1JE
Jabko.ua (Львів)
17 449 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Redprice.sale (Львів)
22 485 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
Brain.com.ua (Київ)
18 137 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
Itbox.ua (Київ)
18 199 грн.
← купити
Проєктор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
Telemart.ua (Київ)
← купити
BENQ MW560 9H.JNF77.1JE
Notebooker.ua (Київ)
18 570 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E) MW560 (9H.JNF77.13E)
Denika.ua (Харків)
18 039 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Foroom.com.ua (Київ)
18 301 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 White (9H.JNF77.1JE)
Zhuk.ua (Київ)
17 393 грн.
← купити
Проєктор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 848390
Skay.ua (Одеса)
← купити
BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
17 499 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Semtech.com.ua (Луцьк)
22 488 грн.
← купити
BenQ 9H.JNF77.1JE — Проектор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий
Comtrade.ua (Київ)
18 008 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий 9H.JNF77.1JE
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Проектор BenQ MW560 White (9H.JNF77.1JE)
Soho.com.ua (Київ)
17 799 грн.
← купити
Benq MW560
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 386 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
18 726 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
E-server.com.ua (Київ)
← купити
BenQ MW560 DLP 9H.JNF77.1JE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
21 925 грн.
← купити
Проєктор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) 9H.JNF77.1JE
icom.net.ua (Київ)
16 914 грн.
← купити
Проєктор BenQ 9H.JNF77.1JE
Citrus.ua (Київ)
← купити
BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Tehnomart.com (Київ)
17 476 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
ACDC.com.ua (Київ)
17 520 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
18 793 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий
MAUDAU (Київ)
19 812 грн.
← купити
BenQ Проектор BenQ MW560 White (9H.JNF77.1JE)
MTA.ua (Київ)
← купити
Проєктор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий 848390
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
18 690 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560 DLP WXGA 4000Lm 20000:1 HDMI Білий (LKMTR808437)
Rozetka.ua (Київ)
31 933 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Tomdom.in.ua (Львів)
22 491 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E) 9H.JNF77.13E
Zaua.store (Львів)
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E) 9H.JNF77.13E
Saren.com.ua (Львів)
22 492 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Timesport.com.ua (Львів)
22 482 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE) MW560 (9H.JNF77.1JE)
Denika.ua (Харків)
19 679 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Tv-mir.com.ua (Київ)
17 255 грн.
← купити
Проєктор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий
Rozetka.ua (Київ)
24 117 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Проектор BENQ MW560 9H.JNF77.1JE DLP WXGA 4000Lm 20000:1 D-sub/HDMI/RCA/Mini DIN 4pin білий
Rozetka.ua (Київ)
23 429 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Rozetka.ua (Київ)
21 286 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Rozetka.ua (Київ)
23 221 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560 DLP WXGA 4000Lm 20000:1 D-sub HDMI White (9H.JNF77.1JE)
Rozetka.ua (Київ)
22 950 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Rozetka.ua (Київ)
20 629 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий
Rozetka.ua (Київ)
19 792 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Rozetka.ua (Київ)
29 399 грн.
← купити
BENQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Rozetka.ua (Київ)
23 228 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560, DLP, WXGA, 4000Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий
Rozetka.ua (Київ)
22 649 грн.
← купити
Проектор BENQ MW560 9H.JNF77.1JE DLP WXGA 4000Lm 20000:1 D-sub/HDMI/RCA/Mini DIN 4pin білий
Rozetka.ua (Київ)
22 218 грн.
← купити
Проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.1JE)
Rozetka.ua (Київ)
20 272 грн.
← купити
Мультимедійний проектор BenQ MW560 (9H.JNF77.13E)
Rozetka.ua (Київ)
25 004 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ MW560, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор BenQ MW560. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор BenQ MW560 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія