шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Bergner BG-3267 за ціною від 156 грн.

Характеристики та опис Bergner BG-3267

Країна походження бренду: Австрія; Full tang; Матеріал рукояті: сталь; Матеріал леза: сталь; Тип: для зняття цедри
Колір
Тип
для зняття цедри
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Австрія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  180 грн.    до  250 грн.

від 156  до 471 грн.
Ніж для цедри Bergner Gizmo. 17 см (BG-3267) BG-3267
Tovary.com.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Ніж для цедри BERGNER Gizmo 17 см (BG-3267) BG-3267
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ніж для цедри Bergner Gizmo 17 см (BG-3267)
MAUDAU (Київ)
← купити
Нож для цедры Bergner Gizmo, 17 см BG-3267
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Ніж для цедри Bergner Gizmo, 17 см (BG-3267)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ніж для цедри Bergner Gizmo, 17 см (BG-3267)
Nota-bene.com.ua (Київ)
223 грн.
← купити
Bergner Gizmo 17 см (BG-3267) Gizmo17см(BG-3267)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Bergner Gizmo для чищення цедри 17 см (BG-3267)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж для цедри Bergner Gizmo, 17 см (BG-3267) BG-3267
Bt-coffee.com.ua (Київ)
221 грн.
← купити
Ніж для цедри Bergner Gizmo, 17 см (BG-3267)
Rozetka.ua (Київ)
471 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bergner BG-3267, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Bergner BG-3267. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Bergner BG-3267 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія