шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір ножів Bergner BG-40220 за ціною від 595 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Bergner BG-40220

Країна походження бренду: Австрія; Матеріал рукояті: сталь; Підставка: Матеріал леза: сталь;яса; виделка для м' Кухарський (см): 20; кухарський; Предметів в наборі (шт.): 2
Предметів в наборі
2 шт.
Ножі
кухарський
Кухарський
20 см
Додатково
виделка для м'яса
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь
Країна походження бренду
Австрія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 595  до 1 642 грн.
Набір кухонних ножів Bergner Bbq lovers для м'яса 2 ін. (BG-40220-MM)
Stls.store (Київ)
723 грн.
← купити
Набір Bergner Bbq Lovers ніж та виделка для м'яса сріблястий (BG-40220-MM)
MAUDAU (Київ)
745 грн.
← купити
Набір BERGNER Bbq lovers 2 пр. (BG-40220-MM) BG-40220-MM
FOXTROT.UA (Київ)
699 грн.
← купити
Bergner Bbq lovers 2 шт. (BG-40220-MM) Bbqlovers2шт.(BG-40220-MM)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Набір ніж та вилка для м'яса Bergner Bbq lovers 2 предмети (BG-40220-MM) BBQ LOVERS 2 ПРЕДМЕТА (BG-40220-MM)
Comtrading.ua (Київ)
992 грн.
← купити
Набір ніж та виделка для м'яса Bergner Bbq lovers, 2 предмета (BG-40220-MM) BG-40220-MM
Bt-coffee.com.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Bergner Набір столових приборів Bergner Bbq Lovers 2 предмета (BG-40220-MM)
MTA.ua (Київ)
1 459 грн.
← купити
Набір Bergner Bbq Lovers Ніж та виделка для м'яса (BG-40220-MM)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір столових приборів для м\'яса Bergner BG-40220-MM 2 сріблясті предмети 4808507
Rozetka.ua (Київ)
956 грн.
← купити
Набір столових приборів для м\'яса Bergner BG-40220-MM 2 сріблясті предмети
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bergner BG-40220, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір ножів Bergner BG-40220. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір ножів Bergner BG-40220 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія