шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Bestway 44007 за ціною від 190 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Bestway 44007

Вага (кг): 0.47; Розміри (см): 183х69х15; Насос: без насоса; підголовник; Кількість повітряних камер: 2; Ребра жорсткості: поздовжні; Кількість місць: 1; Тип: матрац для купання
Колір
Тип
матрац для купання
Кількість місць
1
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
2
Функції та можливості
підголовник
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
183х69х15 см
Вага
0.47 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 190  до 248 грн.
Надувний матрац для плавання Bestway 44007, розміром 18369 см, з навантаженням до 90 кг, зелений
Rozetka.ua (Київ)
190 грн.
← купити
Надувний матрац для плавання Bestway 44007, розміром 18369 см, з навантаженням до 90 кг, червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац для плавання Bestway 44007, розміром 18369 см, з навантаженням до 90 кг, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац надувний пляжний Bestway 44007 183х69см
Rozetka.ua (Київ)
248 грн.
← купити
Надувний матрац Bestway 44007 для плавання, з навантаженням до 90 кг, розміром 18369 см, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
210 грн.
← купити
Надувний матрац Bestway 44007 для плавання, з навантаженням до 90 кг, розміром 18369 см, зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Bestway 44007 для плавання, з навантаженням до 90 кг, розміром 18369 см, червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 44007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Bestway 44007. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Bestway 44007 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія