шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Bestway 5612X за ціною від 15437 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Bestway 5612X

Вага (кг): 50.2; Розміри (см): 427х427х122; Матеріал стінок: тришаровий ПВХ; тент; драбина; Продуктивність (л/год): 3028; Фільтр: картриджний;єм (м³): 15.2; Об'
Колір
Об'єм
15.2 м³
Фільтр
картриджний
3028 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
427х427х122 см
Вага
50.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  23000 грн.

від 15 437  до 20 999 грн.
Басейн каркасний Bestway 5612X
Timesport.com.ua (Львів)
16 024 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 5612X (427х122 см) з картриджним фільтром, тентом та сходами IN-5612X
More-doma.ua (Харків)
18 900 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 5612X, 427 х 122 см (басейн, фільтр 3 028 л/год, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
17 386 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 427х122 см (5612X) з картриджних фільтром, сходами і тентом Акція!
АЛЛО (Київ)
20 999 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 5612X NW57547
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
16 475 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 5612X круглий 427122 см з фільтр-насосом, сходами та чохлом
Rozetka.ua (Київ)
20 140 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 5612X (427х122 см) з картриджним фільтром, тентом і драбиною 25302
More-doma.ua (Харків)
15 437 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 5612X-4в1 427 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
16 940 грн.
← купити
Каркасний круглий басейн 427122 см Bestway Ju-5612X з фільтр-насосом
Rozetka.ua (Київ)
20 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 5612X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 5612X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 5612X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія