шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Bestway 561KE за ціною від 36034 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Bestway 561KE

Розміри (см): 610x610х132; Матеріал стінок: тришаровий ПВХ; тент; драбина; Продуктивність (л/год): 6435; Фільтр: пісочний;єм (м³): 33.24; Об'
Колір
Об'єм
33.24 м³
Фільтр
пісочний
6435 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
610x610х132 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  41000 грн.    до  62500 грн.

від 36 034  до 75 622 грн.
Каркасний басейн Bestway Grey 561KE (610х132 см) з піщаним фільтром, тентом та драбиною 37843
More-doma.ua (Харків)
36 034 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway Grey 561KE (610х132, пес. фільтр, сходи, тент) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Басейн каркасний Bestway 561KE 610 х 132 см 33240 л
MAUDAU (Київ)
46 583 грн.
← купити
Bestway Басейн Bestway 561KE 610 х 132 см
MTA.ua (Київ)
45 499 грн.
← купити
Каркасний басейн 610 x 132 см Bestway 561KE APX 365
Rozetka.ua (Київ)
71 273 грн.
← купити
Басейн каркасний 561KE 610 х 132 см 33240 л
Rozetka.ua (Київ)
59 197 грн.
← купити
Басейн каркасний круглий Bestway 561KE 610х132 см, 33240 л
Rozetka.ua (Київ)
42 264 грн.
← купити
Басейн каркасний 561KE 610 х 132 см 33240 л
Rozetka.ua (Київ)
75 622 грн.
← купити
Басейн каркасний круглий Bestway 561KE 610х132 см, 33240 л
Rozetka.ua (Київ)
41 810 грн.
← купити
Басейн каркасний 561KE 610 х 132 см 33240 л
Rozetka.ua (Київ)
65 119 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 561KE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 561KE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 561KE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія