шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити каркасний басейн Bestway 56260 за ціною від 8099 грн.

Характеристики та опис Bestway 56260

Вага (кг): 48.8; Розміри (см): 366х366х100; Матеріал стінок: ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: картриджний;єм (м³): 9.2; Об'
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Об'єм
9.2 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366х366х100 см
Вага
48.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 099  до 25 807 грн.
Басейн Bestway каркасний круглий 366-100 см (56260) (фільтр-насос, ремкомплект, 42-110-26.5 см)
Stls.store (Київ)
8 578 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56260, 366 х 100 см (басейн, фільтр 2 006 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
8 099 грн.
← купити
Басейн круглий каркасний 56260, 366 х 100см, 9150 л
MAUDAU (Київ)
9 151 грн.
← купити
Басейн круглий каркасний 56260, 366 х 100см, 9150 л
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56260-4в1, 366 х 100 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
10 070 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56260 (366x100 см) з картриджним фільтром
Rozetka.ua (Київ)
10 490 грн.
← купити
Каркасний басейн 366 x 100 см Bestway 5614x
Rozetka.ua (Київ)
18 309 грн.
← купити
Каркасний басейн 366 x 100 см Bestway 56709
Rozetka.ua (Київ)
16 414 грн.
← купити
Каркасний басейн 366 x 100 см Bestway 56260
Rozetka.ua (Київ)
14 535 грн.
← купити
Басейн Круглий Каркасний 56260, 366 Х 100см, 9150 Л (279167)
Rozetka.ua (Київ)
11 559 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 56260, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 56260. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 56260 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія