шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Bestway 56456 за ціною від 17046 грн.

Характеристики та опис Bestway 56456

Вага (кг): 76; Розміри (см): 412x201x122; Матеріал стінок: ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: картриджний;єм (м³): 8.6; Об'
Колір
Об'єм
8.6 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
412x201x122 см
Вага
76 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  30000 грн.

від 17 046  до 39 871 грн.
Каркасний басейн Bestway 56456 (412х201х122 см) з картриджним фільтром та драбиною 6889
More-doma.ua (Харків)
17 888 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56456, 412 х 201 х 122 см (басейн, драбина, фільтр 2 006 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
19 799 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56456 (412х201х122 см) з картриджним фільтром і драбиною Акція!
АЛЛО (Київ)
19 952 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 56456 (412-201-122 см), 8124 л
MAUDAU (Київ)
23 025 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 56456 NW57559
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
20 747 грн.
← купити
Каркасний басейн 412 x 201 x 122 см Bestway 56456 Power Steel™ Rectangular Pool Set
Rozetka.ua (Київ)
35 683 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56456-4в1, 412 х 201 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
19 861 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56456-0 (чаша, каркас), 412 х 201 х 122 см
Pool.ua (Ужгород)
17 046 грн.
← купити
Басейн Каркасний Bestway 56456 (412-201-122 См), 8124 Л (191727)
Rozetka.ua (Київ)
27 949 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56456 (412-201-122 см), 8124 л
Rozetka.ua (Київ)
21 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 56456, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 56456. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 56456 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія