шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Bestway 56457 за ціною від 20597 грн.

Характеристики та опис Bestway 56457

Вага (кг): 80.5; Розміри (см): 412x201x122; Матеріал стінок: ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: пісочний;єм (м³): 8.7; Об'
Колір
Об'єм
8.7 м³
Фільтр
пісочний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
412x201x122 см
Вага
80.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  37000 грн.

від 20 597  до 50 745 грн.
Каркасний басейн Bestway 56457 (412х201х122 см) з пісочним фільтром та сходами. IN-56457
More-doma.ua (Харків)
30 289 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56457, 412 х 201 х 122 см (басейн, драбина, фільтр 3 028 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
22 856 грн.
← купити
Каркасний басейн 412 x 201 x 122 см Bestway 56457
Rozetka.ua (Київ)
39 831 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56457 (412х201х122 см) з пісочним фільтром та драбиною 6890
More-doma.ua (Харків)
20 597 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 56457
Rozetka.ua (Київ)
28 519 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 56457K (412-201-122см), 8124 л
Rozetka.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Bestway 56457 (412х201х122 см) Steel Power Frame Pool
Rozetka.ua (Київ)
23 483 грн.
← купити
Прямокутний каркасний басейн Bestway 56457 Power Steel Frame Pool (412х201х122см)
Rozetka.ua (Київ)
23 520 грн.
← купити
Басейн каркасний Bestway 56457K (412-201-122см), 8124 л
Rozetka.ua (Київ)
50 745 грн.
← купити
Басейн каркасний прямокутний Bestway 56457 Power Steel 13'6" x 6'7" x 48"/4.12mx 2.01mx 1.22m Rectangular Pool Set
Rozetka.ua (Київ)
41 738 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 56457, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 56457. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 56457 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія