шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити каркасний басейн Bestway 56722 за ціною від 17252 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Bestway 56722

Розміри (см): 412x201x122; Матеріал стінок: ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: картриджний;єм (м³): 8.1; Об'
Колір
Об'єм
8.1 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина / 122 см /
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
412x201x122 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  27000 грн.

від 17 252  до 30 359 грн.
Каркасний басейн Bestway 56722 (412х201х122 см) з картриджним фільтром та драбиною 22694
More-doma.ua (Харків)
18 103 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722-0, 412 х 201 х 122 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
17 252 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722 Power Steel (412х201х122, карт. фільтр, драбина) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722 (412х201х122см), 8124 л
Rozetka.ua (Київ)
21 252 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722, 412 х 201 х 122 см (басейн, драбина, фільтр 2 006 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
19 999 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722-4в1, 412 х 201 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
20 063 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722-0 Power Steel сірий ротанг 412х201х122 см чаша та каркас (21-9-56722-0)
Rozetka.ua (Київ)
22 981 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722 cірий прямокутний з фільтр-насосом та драбиною 412х201х122 см (21-9-56722)
Rozetka.ua (Київ)
26 201 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Bestway 56722 (412 x 201 x 122 см) Steel Power™
Rozetka.ua (Київ)
21 566 грн.
← купити
Каркасний басейн Bestway 56722 прямокутний 404201100 см з картриджним фільтр-насосом
Rozetka.ua (Київ)
23 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 56722, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Bestway 56722. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Bestway 56722 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія