шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний басейн Bestway 57270 за ціною від 2494 грн.

Характеристики та опис Bestway 57270

Вага (кг): 10; Висота бортів (см): 76; Розміри (см): 305x305x76; Матеріал: ПВХ; Продуктивність (л/год): 1249; Фільтр: картриджний;єм (л): 4093; Об' Форма: кругла
Колір
Форма
кругла
Об'єм
4093 л
Фільтр
картриджний
Продуктивність
1249 л/год
Матеріал
ПВХ
Розміри
305x305x76 см
Висота бортів
76 см
Вага
10 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  4300 грн.

від 2 494  до 4 896 грн.
Надувний басейн Bestway 57270, 305 х 76 см (басейн, фильтр 1 250 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
2 825 грн.
← купити
Басейн надувний BESTWAY Сімейний 305х76см блакитний сімейний 57270 надувний круглий фільтр-насос
Rozetka.ua (Київ)
4 276 грн.
← купити
Надувний басейн 305x76 см Bestway 57270 з насосом
Rozetka.ua (Київ)
4 896 грн.
← купити
Надувний басейн Bestway 57270 305 х 76 см із фільтруючим насосом
Rozetka.ua (Київ)
3 089 грн.
← купити
Надувний басейн сімейний Bestway 57270 (305х76 см), 3853 л
Rozetka.ua (Київ)
2 993 грн.
← купити
Надувний басейн сімейний Bestway 57270 (305х76 см), 3853 л
Rozetka.ua (Київ)
2 962 грн.
← купити
Надувний басейн Bestway 57270 (305-76 см) Fast Set
Rozetka.ua (Київ)
3 582 грн.
← купити
Надувний басейн Bestway 57270 (305х76 см) Fast Set
Rozetka.ua (Київ)
3 770 грн.
← купити
Надувний басейн Bestway 57270, 305 х 76 см із фільтруючим насосом
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Надувний басейн Bestway 57270 (76*305 см., об'єм: 3800 л., картриджний фільтр-насос 1250 л/год.)
Rozetka.ua (Київ)
3 533 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bestway 57270, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний басейн Bestway 57270. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний басейн Bestway 57270 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія