шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити ваги Beurer BF 405 за ціною від 2843 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Beurer BF 405

Розміри (мм): 310х310х28; Матеріал платформи / чаші: скло;ять: 8 користувачів; Пам' додатково: калорії; розрахунок індексу маси тіла; % кісткової маси;язової маси; % м' % рідини організму; Вимірювання показників: % жирової тканини; синхронізація зі смартфоном; автовимикання; автоввімкнення; Одиниці виміру: кг / фунти / стоуни
Колір
Тип ваг
підлогові
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
200 кг
Ціна поділки
100 г
Одиниці виміру
кг / фунти / стоуни
Функції
автоматичне ввімкнення
автоматичне вимкнення
синхронізація зі смартфоном
Вимірювання показників
% жирової тканини
% рідини організму
% м'язової маси
% кісткової маси
рівня базального метаболізму (BMR)
розрахунок індексу маси тіла
калорії
Пам'ять
8 користувачів
Матеріал платформи / чаші
скло
Джерело живлення
3xAAA
Розміри
310х310х28 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 843  до 4 473 грн.
Ваги діагностичні Beurer BF 405
Citrus.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer Bf 405
Цифра (Київ)
3 353 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer Bf 405
Stls.store (Київ)
3 387 грн.
← купити
Beurer BF 405
Mallprix.com (Київ)
3 269 грн.
← купити
Ваги підлогові BEURER BF 405
FOXTROT.UA (Київ)
3 038 грн.
← купити
Ваги для підлоги Beurer BF 405
АЛЛО (Київ)
2 949 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Click.ua (Київ)
3 348 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer bf 405
Tviy-Dim.com (Київ)
3 333 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні Beurer BF 405
Denika.ua (Харків)
3 236 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 027 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Q-techno.com.ua (Київ)
3 385 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
icom.net.ua (Київ)
← купити
Ваги діагностичні Beurer BF 405
Medmag.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Itbox.ua (Київ)
← купити
Beurer BF 405 BF405
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
MAUDAU (Київ)
3 732 грн.
← купити
Ваги діагностичні BEURER BF 405
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги діагностичні Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
3 904 грн.
← купити
Ваги діагностичні BEURER BF 405
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги діагностичні Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Веси підлогові електронні Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
3 754 грн.
← купити
Діагностичні ваги скляні з підсвічуванням BF 405 Signature Line - Beurer * (1339407-27074328)
Rozetka.ua (Київ)
2 843 грн.
← купити
Ваги для підлоги Beurer bf 405
Rozetka.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405 BEURER BF 405 960395
Rozetka.ua (Київ)
3 893 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
4 084 грн.
← купити
Ваги підлогові Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
4 381 грн.
← купити
Ваги для підлоги Beurer BF 405
Rozetka.ua (Київ)
4 473 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer BF 405, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги Beurer BF 405. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги Beurer BF 405 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія