шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни76Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1
Купити електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 75 за ціною від 3199 грн.
Відео 3Фото 4

Характеристики та опис Beurer HD 75

Споживана потужність (Вт): 100; Прання: машинна; Час роботи (год): 3; Автовимкнення; Рівнів потужності: 6; Розмір (см): 130х180; Тип: електроковдра
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
електроковдра
Розмір (ШхД)
130х180 см
Рівнів потужності
6
Автовимкнення
Час роботи
3 год
Прання
машинна
Споживана потужність
100 Вт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  6500 грн.

хорошая модель, понравилось
12 січня 2021, 13:47 #
Переваги:-Есть автоматическое выключение
-Мягкая ткань
-Можно в стиральной машинке стирать
Приятная ткань, можно стирать в машинке, автоматическое выключение.

Недоліки:Размер для двоих маловат

Коментар:Сразу ставлю на максимальную температуру, нагревается минут за 6. Безопасность превыше всего тут - электроды изолированы, можно спокойно в машинке стирать - не деформировалось ничего, работает так же хорошо. Если не контролировать его работу, выключается само через 3 часа. Покупали себе с мужем на кровать в дачный дом, но оказалась чуток малова-та. Положили на кровать дочери, не пришлось дополнительно ещё покупать.

Автор:Аня  пользуюсь Beurer HD 75 кілька місяців

від 3 199  до 8 024 грн.
Beurer Електрогрілка Beurer HD 75 Nordic
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Ковдра з обігрівом Beurer HD 75 Dark Grey
Medrai.com (Київ)
5 969 грн.
← купити
Електрогрілка Beurer HD 75 NORDIC HD75NORDIC
Moyo.ua (Київ)
6 079 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD75 сіра
Цифра (Київ)
5 380 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD75 сіра
Stls.store (Київ)
5 434 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Cosy Dark Grey
Touch (Дніпро)
5 399 грн.
← купити
Beurer HD75
Mallprix.com (Київ)
5 405 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75
АЛЛО (Київ)
4 969 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Dark Gray HD 75 Dark Grey
Click.ua (Київ)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Nordic
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 (180х130см) 100Вт, фліс, Dark Grey (HD75DARKGREY) HD75DARKGREY
Skay.ua (Одеса)
5 850 грн.
← купити
Електроковдра Beurer 180х130 см фліс темно-сірий (HD75DARKGREY)
MAUDAU (Київ)
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Dark Grey
ТЕХНОточка (Київ)
5 467 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Dark Grey
Denika.ua (Харків)
5 417 грн.
← купити
Beurer HD 75 Taupe (HD75)
Tehnomart.com (Київ)
5 852 грн.
← купити
Beurer HD 75 Dark Grey HD75DarkGrey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75
icom.net.ua (Київ)
4 854 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 (HD75)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 061 грн.
← купити
Электропростынь Beurer HD 75 Gray
Зубні-щітки.укр (Київ)
3 199 грн.
← купити
Ковдра з підігрівом Beurer HD 75 (Grey)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Grey (taupe)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 062 грн.
← купити
Електрична ковдра з обігрівом Beurer HD 75 Nordic
Medmag.ua (Київ)
← купити
Електрогрілка Beurer традиційна форма, 180х130см, 100Вт, 6 режими, фліс, сірий (HD75NORDIC) UA HD75NORDIC
Sota.store (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Dark Grey NW42085
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 671 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Beurer Електрогрілка Beurer HD 75 Dark Gray
MTA.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Beurer Електрогрілка Beurer HD 75 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Электроодеяло Beurer HD 75 White
Medrai.com (Київ)
← купити
Электроодеяло Beurer HD 75
Medrai.com (Київ)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Dark grey HD75DARKGREY
Moyo.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 HD75
Moyo.ua (Київ)
5 031 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Cosy Taupe
Touch (Дніпро)
4 979 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Nordic
Touch (Дніпро)
5 049 грн.
← купити
Beurer HD 75 Dark Grey
Mallprix.com (Київ)
← купити
Beurer HD 75 Nordic
Mallprix.com (Київ)
5 501 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Nordic
АЛЛО (Київ)
← купити
Beurer HD 75 Dark Grey
АЛЛО (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Gray
Click.ua (Київ)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Nordic
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 (180х130см) 100Вт, фліс, Grey (HD75) HD75
Skay.ua (Одеса)
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електроковдра BEURER HD 75
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Nordic Taupe
ТЕХНОточка (Київ)
5 569 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75
Denika.ua (Харків)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Nordic
Denika.ua (Харків)
5 518 грн.
← купити
Beurer HD 75 Nordic HD75Nordic
COMFY.ua (Київ)
← купити
Beurer HD 75 White HD75White
COMFY.ua (Київ)
← купити
Beurer HD 75 Nordic Taupe (HD75NORDIC)
Tehnomart.com (Київ)
5 960 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Nordic
icom.net.ua (Київ)
5 334 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Nordic
Q-techno.com.ua (Київ)
6 057 грн.
← купити
Электрическая простыня Beurer HD75
Q-techno.com.ua (Київ)
5 567 грн.
← купити
Электропростынь Beurer HD 75 nordic
Зубні-щітки.укр (Київ)
3 399 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Dark Grey HD75DARKGREY
icom.net.ua (Київ)
5 241 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Gray HD75
icom.net.ua (Київ)
← купити
Ковдра з підігрівом Beurer HD 75 (Nordic)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ковдра з підігрівом Beurer HD 75 Dark Grey
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 nordic
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 166 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Taupe UA HD75TAUPE
Sota.store (Київ)
← купити
BEURER HD75DARKGREY
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Dark Grey
MAUDAU (Київ)
6 012 грн.
← купити
Електроковдра BEURER HD 75
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Cosy Nordic
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Електрична ковдра з обігрівом Beurer HD 75 Nordic
Rozetka.ua (Київ)
6 687 грн.
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Nordic
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Cosy White 180 х 130 см
Rozetka.ua (Київ)
6 200 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 nordic 180 х 130 см беж. колір
Rozetka.ua (Київ)
6 050 грн.
← купити
Електроодеяло Beurer HD 75
Rozetka.ua (Київ)
6 284 грн.
← купити
Електроодеяло Beurer HD 75 Dark Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроодеяло Beurer HD 75 Nordic
Rozetka.ua (Київ)
6 401 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 BEURER HD 75 995070
Rozetka.ua (Київ)
7 016 грн.
← купити
Електричне простирадло Beurer HD 75 Nordic BEURER HD 75 Nordic 962023
Rozetka.ua (Київ)
8 024 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Cosy
Rozetka.ua (Київ)
3 897 грн.
← купити
Електроковдра BEURER HD 75 Dark Grey 130*180, Німеччина, можна прати в пральній машинці, автотаймер, електрична ковдра
Rozetka.ua (Київ)
3 587 грн.
← купити
Електроковдра Beurer HD 75 Taupe 130180 см, м’яка з регулюванням температур, автоматичний таймер, можна прати (prhd75)
Rozetka.ua (Київ)
3 390 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer HD 75, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 75. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогрілка / електропростирадло Beurer HD 75 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія