шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник BIG V200 Pro Max за ціною від 669 грн.
Фото 4

Характеристики та опис BIG V200 Pro Max

Ступінь захисту: IP65; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 220; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Дисплей ("): 2.01; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP65
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1050 грн.

від 669  до 1 285 грн.
Big Смарт-годинник Big V200 Pro Max IP65 Black (V200PMBlack)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник BIG V200 Pro Max IP65 Black
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
BIG V200 Pro Max IP65 Black (V200PMBlack) v200pmblack
Kvshop.com.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Смарт-часи BIG V200 Pro Max IP65 Black (V200PMBlack)
Rozetka.ua (Київ)
1 054 грн.
← купити
Big Смарт-годинник Big V200 Pro Max IP65 Pink (V200PMPink)
MTA.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Смарт-годинник BIG V200 Pro Max 44mm 220 mAh IP65 чорний
MAUDAU (Київ)
958 грн.
← купити
Смарт-годинник BIG V200 Pro Max 44mm 220 mAh IP65pink
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-часи BIG V200 Pro Max IP65 Pink (V200PMPink)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник BIG V200 Pro Max IP65 WearFit Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
1 285 грн.
← купити
Смартгодинник BIG V200 Pro Max AMOLED 44mm Pink (р.22 12 2 см)
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BIG V200 Pro Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник BIG V200 Pro Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник BIG V200 Pro Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія