шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гриль кухонний BiTEK BT-2685 за ціною від 720 грн.
Фото 3

Характеристики та опис BiTEK BT-2685

Поверхня: рифлена; Матеріал поверхні: метал; термостат; Споживана потужність (Вт): 2000; Тип: контактний (притискний) гриль
Колір
Тип
контактний (притискний) гриль
Споживана потужність
2000 Вт
Функції та можливості
термостат
Матеріал поверхні
метал
Поверхня пластин
рифлена
Піддон для жиру
Матеріал корпуса
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 720  до 2 089 грн.
Притискний гриль з антипригарним покриттям BITEK BT-2685 2000W Електричний контактний гриль
Rozetka.ua (Київ)
1 376 грн.
← купити
Гриль електричний притискний з антипригарним покриттям 2000Вт, BITEK BT-2685B / Контактний електрогриль для дому (L)
Rozetka.ua (Київ)
1 110 грн.
← купити
Гриль електричний контактний BITEK BT-2685 антипригарне покриття 2000 Вт чорний зі сріблястим
Rozetka.ua (Київ)
1 035 грн.
← купити
Електричний притискний гриль-барбекю BITEK BT-2685, 2000 Вт, для приготування різних страв на ребристій поверхні, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити
Електричний гриль контактний притискний 2000Вт BBQ BITEK BT-2685, домашній кухонний електрогриль
Rozetka.ua (Київ)
1 062 грн.
← купити
Електричний гриль притискний 2000 Вт, з антипригарним покриттям BITEK BT-2685
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Електричний контактний гриль (притискний) BBQ BITEK BT-2685 з регулюванням температури з антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Контактний гриль з антипригарним покриттям BITEK BT-2685 2000W
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Притискний гриль з антипригарним покриттям BITEK BT-2685 2000W
Rozetka.ua (Київ)
963 грн.
← купити
Електричний контактний гриль BITEK BT-2685 2000 Вт, антипригарне покриття, відкриття 180°, таймер, регульований термостат, н
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BiTEK BT-2685, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гриль кухонний BiTEK BT-2685. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гриль кухонний BiTEK BT-2685 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія