шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита BiTEK BT-8017 за ціною від 1118 грн.

Характеристики та опис BiTEK BT-8017

Потужність конфорок: 2 кВт; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Потужність конфорок2 кВт
Додатково
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення2 кВт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 118  до 1 874 грн.
Настільна електрична плита індукційна на 1 конфорку BITEK BT-8017 2000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 430 грн.
← купити
Індукційна плита BITEK BT-8017, 2000 Вт, 1 конфорка ефективна та компактна настільна електроплита для кухні
Rozetka.ua (Київ)
1 764 грн.
← купити
Компактна індукційна електроплита Bitek BT-8017, 1 конфорка, 2000 Вт, Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 874 грн.
← купити
Електроплита індукційна 1 конфорка BITEK 2000Вт BT-8017, одноконфоркова електроплитка настільна
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Електроплита індукційна 1 конфорка BITEK 2000Вт BT-8017 температура 80°–270°
Rozetka.ua (Київ)
1 221 грн.
← купити
Індукційна плита BITEK BT-8017, 2000Вт, 1 конфорка ефективна та компактна настільна електроплита для кухні
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Індукційна плита BITEK BT-8017, 2000Вт, 1 конфорка ефективна та компактна настільна електроплита для кухні.
Rozetka.ua (Київ)
1 118 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BiTEK BT-8017, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита BiTEK BT-8017. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита BiTEK BT-8017 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія