шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насос / компресор Black&Decker ASI200 за ціною від 2127 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Black&Decker ASI200

Вага (кг): 1.15; Розмір (мм): 162x256x146; Ліхтар; Підсвічування манометра; Довжина шланга (м): 0.6; Довжина шнура живлення (м): 3.1; Продуктивність (л/хв): 10; Максимальний тиск (Атм): 8.16; Манометр: цифровий; Джерело живлення: 12 В; Тип: електричний (компресор)
Тип
електричний (компресор)
Джерело живлення
12 В
Манометр
цифровий
Максимальний тиск
8.16 Атм
Продуктивність
10 л/хв
Споживаний струм
12 А
Підключення
прикурювач
Довжина шнура живлення
3.1 м
Довжина шланга
0.6 м
Функція «автостоп»
Підсвічування манометра
Ліхтар
Розмір
162x256x146 мм
Вага
1.15 кг
Додаткові функції і можливості насоса / компресора Black&Decker ASI200:
• У комплект входить 3 перехідника
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 127  до 3 287 грн.
Компресор автомобільний BLACK+DECKER ASI200
Esco.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Black&Decker ASI200
Mallprix.com (Київ)
2 368 грн.
← купити
Автомобільний компресор Black&Decker ASI200
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний компресор Black&Decker ASI200
Itbox.ua (Київ)
← купити
Автокомпресор BLACK&DECKER ASI200
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Компресор автомобільний BLACK+DECKER ASI200
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
Black&Decker ASI200
COMFY.ua (Київ)
← купити
Компресор автомобільний BLACK+DECKER ASI200
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 133 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Saren.com.ua (Львів)
2 400 грн.
← купити
Автомобільний компресор Black&Decker ASI200
Q-techno.com.ua (Київ)
2 457 грн.
← купити
Автокомпресор Black&Decker ASI200
АЛЛО (Київ)
← купити
Компресор автомобільний BLACK + DECKER ASI200
Stanley'S.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Компресор автомобільний Black&Decker ASI200
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Автоаксесуар BLACK&DECKER автокомпресор asi200
Tviy-Dim.com (Київ)
2 536 грн.
← купити
Black+Decker Автокомпресор Black+Decker ASI200
MTA.ua (Київ)
← купити
Black&Decker ASI200 Автокомпресор ASI200
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автокомпресор Black&Decker ASI200 (6239116) YC-6239116
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 450 грн.
← купити
Автокомпресор Black + Decker ASI200
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Timesport.com.ua (Львів)
2 573 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Redprice.sale (Львів)
2 130 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Tomdom.in.ua (Львів)
2 582 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Timesport.com.ua (Львів)
2 127 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Tomdom.in.ua (Львів)
2 136 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Redprice.sale (Львів)
2 576 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Black+Decker ASI 200
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 579 грн.
← купити
Автомобільний компресор Black&Decker ASI200
Rozetka.ua (Київ)
2 890 грн.
← купити
Автомобільний компрессор BLACK+DECKER, продуктивність 10 л/хв, напруга 12 В, максимальний тиск 8.3 бар, вес 1.12 кг (ASI200)
Rozetka.ua (Київ)
3 287 грн.
← купити
Автомобільний компрессор BLACK+DECKER ASI200
Rozetka.ua (Київ)
2 639 грн.
← купити
Автокомпресор Black&Decker ASI200 (6239116)
Rozetka.ua (Київ)
3 228 грн.
← купити
Автомобільний компресор Black&Decker ASI200
Rozetka.ua (Київ)
2 851 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Black&Decker ASI200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор Black&Decker ASI200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор Black&Decker ASI200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія