шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити багатофункціональний інструмент Black&Decker BCRT8IK за ціною від 2296 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Black&Decker BCRT8IK

Вага (кг): 0.38; Рівень шуму (дБ): 68; Комплектний акумулятор: вбудований; Насадки: Джерело живлення: акумулятор; підсвічування; регулятор обертів; Діаметр цанги (мм): 0.8, 1.6, 2.4, 3.2; Тип пристрою: гравер обертальний
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Тип пристрою
гравер обертальний
Кількість обертів
3500 – 29500 об/хв
Діаметр цанги
0.8, 1.6, 2.4, 3.2 мм
Функції
регулятор обертів
підсвічування
Загальна кількість насадок
52 шт.
Джерело живлення
акумулятор
Рівень шуму
68 дБ
Вага
0.38 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  3000 грн.

Хороший варіант щоб замінити мереживний гравер
24 грудня 2023, 13:24 #
Переваги:Підсвітка робочої зони, регулювання швидкості, індикатор заряду, невеликий розмір

Недоліки:Немає гнучкого валу. Хотілося щоб зарядка була type -c

Коментар:Дана модель гравера працює тихо і добре, в комплекті є різні насадки для будь-якої роботи, можна регулювати швидкість від 3500 до 29500 об/хв. Зберігається в кейсі в якому є місце для додаткового приладдя.

Автор:Георгій Мельник   пользуюсь Black&Decker BCRT8IK більше року

від 2 296  до 2 734 грн.
Багатофункціональний інструмент акумуляторний BLACK+DECKER BCRT8IK
Esco.ua (Київ)
2 589 грн.
← купити
Black&Decker BCRT8IK
Mallprix.com (Київ)
2 578 грн.
← купити
Багатофункціональний інструмент акумуляторний BLACK+DECKER BCRT8IK
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Гравер Black&Decker BCRT8IK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гравер Black&Decker BCRT8IK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний інструмент BLACK & DECKER BCRT8IK
FOXTROT.UA (Київ)
2 495 грн.
← купити
Гравер Black+Decker BCRT8IK
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 302 грн.
← купити
Гравер Black+Decker BCRT8IK
Saren.com.ua (Львів)
2 590 грн.
← купити
Багатофункціональний інструмент акумуляторний BLACK + DECKER BCRT8IK
Stanley'S.ua (Київ)
2 459 грн.
← купити
Гравер акумуляторний BLACK+DECKER, 7.2 (BCRT8IK) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Black&Decker BCRT8IK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: багатофункціональний інструмент Black&Decker BCRT8IK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на багатофункціональний інструмент Black&Decker BCRT8IK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія