шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки1Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити газонокосарка Black&Decker GL9035 за ціною від 4101 грн.

Характеристики та опис Black&Decker GL9035

Вага (кг): 3.2; Потужність двигуна (Вт): 900; Особливості: телескопічна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 35; Тип двигуна: електричний (мережа); Тип: тример
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (мережа)
Ширина захоплення
35 см
Тип штанги
вигнута
Потужність двигуна
900 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
3.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 101  до 6 468 грн.
Black&Decker Black&Decker GL9035
Венкон (Київ)
4 639 грн.
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER GL9035
Esco.ua (Київ)
← купити
Мотокоса BLACK&DECKER GL9035
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Black&Decker GL9035
Mallprix.com (Київ)
4 503 грн.
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER GL9035
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Tomdom.in.ua (Львів)
4 506 грн.
← купити
Тример садовий Black&Decker электрокоса GL9035 (GL9035)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тример садовий Black&Decker электрокоса GL9035 (GL9035)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER GL9035
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
Тример електричний BLACK + DECKER GL9035
Stanley'S.ua (Київ)
4 407 грн.
← купити
Тример електричний Black&Decker GL9035
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Black&Decker GL9035
COMFY.ua (Київ)
4 641 грн.
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 107 грн.
← купити
Тример садовий BLACK&DECKER електрокоса GL9035 (GL9035)
Comtrading.ua (Київ)
5 317 грн.
← купити
Тример садовий Black&Decker электрокоса GL9035 (GL9035)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER (GL9035) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Тример електричний Black&Decker GL9035
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Електрокоса Black+Decker GL9035
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Тример електричний Black&Decker GL9035
MAUDAU (Київ)
← купити
Black+Decker Тример для трави Black+Decker GL9035-QS Orange Black
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Black&Decker електрокоса GL9035 (GL9035) Тример садовий електрокоса GL9035 (GL9035)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мотокоса Black + Decker GL9035
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Redprice.sale (Львів)
4 104 грн.
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Timesport.com.ua (Львів)
4 497 грн.
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Timesport.com.ua (Львів)
4 101 грн.
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Tomdom.in.ua (Львів)
4 110 грн.
← купити
Тример електричний Black+Decker E-Drive GL9035
Saren.com.ua (Львів)
4 640 грн.
← купити
Тример садовий Black&Decker електрокоса GL9035 (GL9035)
Rozetka.ua (Київ)
5 576 грн.
← купити
Тример електричний Black&Decker GL9035
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример мережевий Black+Decker GL9035
Rozetka.ua (Київ)
5 770 грн.
← купити
Тример садовий Black&Decker электрокоса GL9035 (GL9035)
Rozetka.ua (Київ)
5 119 грн.
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER GL9035
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER, 0.9 кВт, ширина косіння 35 см, система, 6500 об/хв, вага 3.2 кг (GL9035)
Rozetka.ua (Київ)
6 468 грн.
← купити
Тример електричний BLACK+DECKER GL9035
Rozetka.ua (Київ)
5 103 грн.
← купити
Тример садовий BLACK&DECKER электрокоса GL9035 (GL9035)
Rozetka.ua (Київ)
4 952 грн.
← купити
Тример садовий Black&Decker электрокоса GL9035 (GL9035)
Rozetka.ua (Київ)
5 203 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Black&Decker GL9035, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Black&Decker GL9035. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Black&Decker GL9035 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія