шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вантажна шина  за ціною від 14478 грн.

Серия Blacklion BD165

Модифікації Blacklion BD165 1
Характеристики [BD165 315/80 R22.5 156K]
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
ведуча
Сезон
всесезонна
Ширина
315 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
156
Індекс швидкості
K
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
74 дБ
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  17500 грн.

від 14 478  до 16 938 грн.
Blacklion BD165 (приводная) 315/80 R22.5 156/153K 20PR
Garant-shina.com (Київ)
14 726 грн.
← купити
BlackLion BD165 (315/80R22.5 156/153K 20PR)
Avtopik.ua (Одеса)
16 226 грн.
← купити
BlackLion BD165 Bедущая (315/80R22.5 156/153K)
Ascania-shina.com (Київ)
14 796 грн.
← купити
BlackLion BD165 (ведущая) (315/80R22.5 156/153K)
Speedline.com.ua (Київ)
15 241 грн.
← купити
Blacklion BD165 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153K
Guma.com.ua (Мукачево)
16 100 грн.
← купити
Шини BlackLion BD165 (ведущая) 315/80 R22,5 156/153K 20PR
Shinportal.com (Запоріжжя)
14 478 грн.
← купити
Вантажні шини BlackLion BD165 (ведуча) 315/80 R22.5 156/153K 20PR
Rozetka.ua (Київ)
16 885 грн.
← купити
BlackLion BD165 (315/80R22.5 156/153K)
Ascania-shina.com (Київ)
14 742 грн.
← купити
BlackLion BD165 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K PR20
Rozetka.ua (Київ)
15 310 грн.
← купити
Шина BlackLion BD165 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K PR20
Rozetka.ua (Київ)
16 938 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blacklion BD165 315/80 R22.5 156K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вантажна шина . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вантажна шина у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія