шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Планшет Blackview Active 10 Pro 256GB

Ціни166Опис Відгуки  Обговорення4Корисне  Аксесуари
Купити планшет Blackview Active 10 Pro 256GB за ціною від 15499 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Blackview Active 10 Pro 256GB

Вага (г): 1214; Розміри (мм): 267.6x179x19.5; Матеріал корпусу: пластик; Ємність (мАгод): 30000; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Камера (тилова ультраширокий) (МП): 20; Камера (тилова) (МП): 108;єктивів: 2 модулі; Основна: Кількість об' Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C
Колір
Операційна система
Android 14 / DokeOS /
діагональ дисплея
10.95 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
12 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
5G
Порти підключення
USB-C
GPS-модуль
Наявність стилуса
Матеріал корпусу
пластик
Розміри
267.6x179x19.5 мм
Вага
1214 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  22000 грн.

Які кодеки Читать...
PriceHub AI18 липня 2025, 01:02
Bluetooth у планшеті Blackview Active 10 Pro підтримує версію 5.4, але специфічні кодеки не вказані в наданих характеристиках. Зазвичай, нові версії Bluetooth підтримують кодеки, такі як SBC, AAC, aptX, LDAC, але для точного списку кодеків рекомендується перевірити документацію виробника або специфікації на офіційному сайті.
[Відповідь сформована на основі характеристик планшета Blackview Active 10 Pro, наданих у запиті. У специфікаціях вказано, що пристрій підтримує Bluetooth версії 5.4, але конкретні кодеки не зазначені. Загальна інформація про кодеки базується на загальних знаннях про Bluetooth технології.]
від 15 499  до 34 999 грн.
Blackview Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MTA.ua (Київ)
23 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB 5G Black (6931548318798) 6931548318798
Artline.ua (Київ)
19 949 грн.
← купити
Планшет BLACKVIEW Active 10 Pro 12/256GB 5G Black (6931548318798) 6931548318798
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Black (6931548318798) 6931548318798
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" 12/256Gb Black 6931548318798
Moyo.ua (Київ)
21 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Justbuy.com.ua (Київ)
16 789 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Black (6931548318798) 6931548318798
Click.ua (Київ)
21 704 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro LTE 12/256GB Black (6931548318798)
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798) 6931548318798
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange Global EU
Touch (Дніпро)
15 669 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
15 799 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798) (6931548318798)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Lte Black
Openshop.ua (Київ)
17 582 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro LTE 10.95" 12/256GB Black (Active10 Pro256BK)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Black
Цифра (Київ)
17 462 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Black
Stls.store (Київ)
17 783 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Beconnect.com.ua (Київ)
15 599 грн.
← купити
Blackview 6931548318798
Mallprix.com (Київ)
19 590 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Tomdom.in.ua (Львів)
27 914 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB LTE / 5G Black (6931548318798)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
18 533 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Планшет Blackview TAB Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
16 899 грн.
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Black (+ РУЧКА-ХОЛДЕР)
Limon.plus (Київ)
16 478 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G (6931548318798) Black 6931548318798
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 094 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Orange (Active10 Pro256OR) Act
icom.net.ua (Київ)
20 820 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12Б, 256ГБ, 5G, 30000мА•год, Android, чорний UA 6931548318798
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB LTE / 5G Black (6931548318798) 6931548318798
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798) 6931548318798
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Demping.store (Кривий Ріг)
15 499 грн.
← купити
Blackview TAB Active 10 Pro 5G 12/256Gb Orange Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
16 875 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
17 509 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black EU
Sota.store (Київ)
16 117 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Blackview Планшет Tab Active 10 Pro 10.95" 12б, 256гб, 5g, 30000мА•год, Android, чорний ua 6931548318798
Tviy-Dim.com (Київ)
20 523 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
15 999 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Luckylink.kiev.ua (Київ)
15 636 грн.
← купити
Планшет Blackview Active10 ProBlack
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
22 550 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange Active10Pro12/256GBOrange
COMFY.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256Gb Orange
MAUDAU (Київ)
19 767 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange (Active10 Pro256OR) active10 pro256or
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black NW64873
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 562 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 5G 12/256GB Black (BVACTIVE10PRO-B256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MTA.ua (Київ)
← купити
Blackview Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
MTA.ua (Київ)
19 299 грн.
← купити
Планшет BLACKVIEW Active 10 Pro Orange Active10 Pro256OR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (Active10 Pro256OR) Active10 Pro256OR
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (6931548318781) 6931548318781
Click.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
Newsmag.com.ua (Дніпро)
16 299 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Lte Orange
Openshop.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Orange
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Black (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Orange (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Orange
Stls.store (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Black (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Lte Orange (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Zaua.store (Львів)
27 908 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Zaua.store (Львів)
20 097 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Denika.ua (Харків)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Orange (+ РУЧКА-ХОЛДЕР)
Limon.plus (Київ)
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Orange
Limon.plus (Київ)
15 978 грн.
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Black
Limon.plus (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G (6931548318781) Black-Orange
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798) 6931548318798
icom.net.ua (Київ)
18 550 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Black (Active10 Pro256BK) Acti
icom.net.ua (Київ)
← купити
Blackview Active 12 Pro Міцний планшет 5G 12 ГБ/256 11-дюймовий FHD 1920x1200 IPS 90 Гц РК-дисплей Corning Glass 3 + ПРОЄКТО
Comtrading.ua (Київ)
34 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Orange Active10 Pro256OR
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Планшет Blackview TAB Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Zhuk.ua (Київ)
17 334 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Timesport.com.ua (Львів)
20 094 грн.
← купити
Blackview TAB Active 10 Pro 5G 12/256Gb Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
Tehnomarket.ua (Вінниця)
18 059 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Black Active10 Pro256BK
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black UA
Sota.store (Київ)
21 672 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Game-shop.com.ua (Київ)
16 699 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
16 499 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Blackview Tab Active 10 Pro 5G (6931548318798) UA 6931548318798
Luckylink.kiev.ua (Київ)
19 404 грн.
← купити
Планшет Blackview Active10 Pro256BK
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
22 310 грн.
← купити
Планшет Blackview Active10 Pro256OR
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Blackview Tab Active 10 Pro 10.95'' 12/256GB 5G Black (6931548318798) TabActive10Pro10.95\'\'12/256GB5GBlack(6931548318798)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black/Orange EU
Sota.store (Київ)
16 740 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange
MAUDAU (Київ)
18 021 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
MAUDAU (Київ)
19 893 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
MAUDAU (Київ)
19 835 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB LTE / 5G Black (6931548318798)
MAUDAU (Київ)
21 944 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
16 894 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
MAUDAU (Київ)
17 439 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
MAUDAU (Київ)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
17 377 грн.
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
17 264 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
18 616 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
MAUDAU (Київ)
17 193 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
16 679 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
18 300 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black (Active10 Pro256BK) active10 pro256bk
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange NW64874
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black DE-1217416
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
15 734 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange DE-1217417
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder DE-10021677
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
16 219 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder DE-10021676
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Black 906333
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Orange 906334
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
20 195 грн.
← купити
Захищений планшет Blackview Active 10 Pro 12/256gb Orange (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Захищений планшет Blackview Active 10 Pro 12/256gb Black (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Захищений планшет Blackview Active 10 Pro 12/256gb Orange with holder (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
17 749 грн.
← купити
Захищений планшет Blackview Active 10 Pro 12/256gb Black with holder (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview TAB Active 10 Pro 12/256Gb Orange Europe
Rozetka.ua (Київ)
18 900 грн.
← купити
Планшет Blackview TAB Active 10 Pro 12/256Gb Black Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256Gb LTE Black Global EU
Rozetka.ua (Київ)
18 199 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
18 399 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro (12+256GB) Orange
Rozetka.ua (Київ)
20 618 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black with holder
Rozetka.ua (Київ)
20 389 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
19 769 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange with holder
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798)
Rozetka.ua (Київ)
23 855 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256Gb Orange (2549962773)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256Gb LTE Black Global EU
Rozetka.ua (Київ)
18 099 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 pro 12Gb/256Gb 30000mAh 5G протиударний захищений Pad
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 pro 12Gb/256Gb 30000mAh потужний протиударний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange Global EU [126708]
Rozetka.ua (Київ)
16 949 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
21 412 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95' FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Orange
Rozetka.ua (Київ)
29 260 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95' FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798)
Rozetka.ua (Київ)
22 899 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
24 719 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB LTE / 5G Black (6931548318798)
Rozetka.ua (Київ)
21 150 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12гб, 256гб, 5g, 30000мА•год, Android, чорний ru 6931548318798
Rozetka.ua (Київ)
21 745 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 5G (6931548318798) UA
Rozetka.ua (Київ)
22 548 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798) Blackview 6931548318798 928856
Rozetka.ua (Київ)
26 333 грн.
← купити
Захищений планшет Blackview Tab Active 10 Pro 5G 12/256 ГБ з надпотужною батареєю 30000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
19 398 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+/12GB/256GB/MT6878/30000mAh/108+50Мп/LTE/NFC/IP69K/Оранжевий
Rozetka.ua (Київ)
24 714 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Orange EU
Rozetka.ua (Київ)
18 949 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB LTE Black Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 10.95" 12/256GB 5G/LTE Black (6931548318798)
Rozetka.ua (Київ)
21 094 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black-Orange
Rozetka.ua (Київ)
18 481 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 12/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 10 Pro 10.95" FHD+ 12GB/256GB MT6878 30000mAh 108+50Мп LTE Black (Active10 Pro256BK)
Rozetka.ua (Київ)
26 205 грн.
← купити
Планшет 10.95" Blackview Active 10 Pro 12/256Gb, Black/Orange
Rozetka.ua (Київ)
26 716 грн.
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Orange ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
17 808 грн.
← купити
Планшет Blackview ACTIVE 10 Pro 12/256GB Black ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
18 962 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview Active 10 Pro 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Blackview Active 10 Pro 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Blackview Active 10 Pro 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія