шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Планшет Blackview Active 8 Pro

Ціни182Опис Відгуки1Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити планшет Blackview Active 8 Pro за ціною від 11698 грн.
Відео 10Фото 15

Характеристики та опис Blackview Active 8 Pro

Вага (г): 976; Розміри (мм): 256.3x165.8x16.8; Матеріал корпусу: пластик; Ємність (мАгод): 22000; FM-приймач; Зйомка 2K: 30 к/с; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 48; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; NFC-чип; Bluetooth: v5.0
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Операційна система
Android 13 / Doke OS /
діагональ дисплея
10.36 "
роздільна здатність
2000х1200 пікс.
Оперативна пам'ять
8 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
4G (LTE)
Порти підключення
USB-C
mini-Jack (3.5 мм)
GPS-модуль
Наявність стилуса
Матеріал корпусу
пластик
Розміри
256.3x165.8x16.8 мм
Вага
976 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Хороший планшет, за свою цену полностью доволен покупкой
15 квітня 2024, 20:45 #
Переваги:Батарея реально долго держит, в режиме регистратора за сутки потеряла меньше 20% хватит дня на 3 непрерывной работы!

Недоліки:После перезагрузки принудительно переключается на украинский с любого другого языка, но возможно это прошивка, камера с узким углом обзора.

Коментар:Приличная скорость работы, высокая стабильность, достойных конкурентов за такую цену пока не увидел. Другие или весят сильно больше или хуже характеристики.

Автор:Captain Bure  пользуюсь Blackview Active 8 Pro кілька місяців

від 11 698  до 21 248 грн.
Blackview Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
MTA.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 PRO 10" 256GB Black (6931548313724) 6931548313724
Artline.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Планшет BLACKVIEW Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724) 6931548313724
FOXTROT.UA (Київ)
14 672 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Black (6931548313724) 6931548313724
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Justbuy.com.ua (Київ)
12 099 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black 6931548313724
ШО (Київ)
15 190 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Dual Sim Black (6931548313724) 6931548313724
Click.ua (Київ)
14 899 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
АЛЛО (Київ)
14 155 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724) 6931548313724
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange Global EU
Touch (Дніпро)
12 089 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Lte Orange
Openshop.ua (Київ)
12 228 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256Gb Black
Beconnect.com.ua (Київ)
11 949 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Newsmag.com.ua (Дніпро)
11 998 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36 8/256GB LTE Black (6931548313724) (6931548313724)
Техно Їжак (Київ)
14 154 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Orange
Цифра (Київ)
12 224 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Orange
Stls.store (Київ)
12 448 грн.
← купити
Blackview 6931548313724
Mallprix.com (Київ)
14 488 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256Gb LTE Orange
Q-techno.com.ua (Київ)
12 633 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724) 6931548313724
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Tomdom.in.ua (Львів)
19 357 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256gb lte Orange (6931548313731)
Tviy-Dim.com (Київ)
15 351 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
13 781 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black Active 8 Pro Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
12 037 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange Active8Pro8/256GBLTEOrange
COMFY.ua (Київ)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 766 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Demping.store (Кривий Ріг)
11 698 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Orange
Easybay.com.ua (Київ)
11 900 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Black
Limon.plus (Київ)
12 078 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
12 198 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black 6931548313724
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Soho.com.ua (Київ)
12 779 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Game-shop.com.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 646 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724) 6931548313724
icom.net.ua (Київ)
13 894 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8GB, 256GB, LTE, 22000mAh, Android, Black UA 6931548313724
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Nkt.ua (Київ)
16 717 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731) 6931548313731
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Black UA
Sota.store (Київ)
14 914 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Tehnomart.com (Київ)
14 244 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Tehnomarket.ua (Вінниця)
13 109 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Semtech.com.ua (Луцьк)
14 798 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro Rugged Tab 8GB/256GB Black (BVACTIVE8PRO-B)
Кібернетики (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/IP69K/ Black
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
15 090 грн.
← купити
Протиударний волого захищений планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black 22 000мАг
MAUDAU (Київ)
14 169 грн.
← купити
Blackview BLACKVIEW TAB ACTIVE 8 PRO 8/256GB LTE BLACK (6931548313724) 6931548313724
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange NW33981
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 984 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MTA.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Justbuy.com.ua (Київ)
11 719 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Black-Orange (6931548313731)
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Black Active 8 Pro 8/256GB 4G Black
Click.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731) 6931548313731
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black Global EU
Touch (Дніпро)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256Gb Orange
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36 8/256GB LTE Orange (6931548313731) (6931548313731)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Lte Black (6931548313724) 6931548313724
Openshop.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Black
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Black (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Orange (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Black
Stls.store (Київ)
12 300 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Black (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB Lte Orange (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256Gb LTE Black
Q-techno.com.ua (Київ)
12 324 грн.
← купити
Blackview 6931548313731
Mallprix.com (Київ)
14 606 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ 8GB/256GB / G99 / 22000mAh / 48+16Мп / LTE / Black
Q-techno.com.ua (Київ)
13 171 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731) 6931548313731
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Denika.ua (Харків)
12 540 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 858 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724) 6931548313724
Luckylink.kiev.ua (Київ)
14 207 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8GB/256GB NFC Black Active8Pro8GB/256GBNFCBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Redprice.sale (Львів)
17 703 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Mobileplanet.ua (Одеса)
12 187 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Orange
Limon.plus (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Soho.com.ua (Київ)
12 219 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 406 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 502 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 PRO 10" 256GB Orange (6931548313731) 6931548313731
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Blackview Active 8 Pro Rugged Tab 8 ГБ/256 ГБ, 10,36-дюймовий FHD+ 1200x2000 IPS LCD, восьмиядерний, 16 МП передня/48 МП зад
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/ IP69K/ Orang (Active 8 ProOrang)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/IP69K/ Black (6931548313724)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731) 6931548313731
icom.net.ua (Київ)
13 875 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Easybay.com.ua (Київ)
11 855 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Timesport.com.ua (Львів)
14 792 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (Global) (No Adapter)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
13 559 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global) (No Adapter)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
12 909 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Zaua.store (Львів)
14 795 грн.
← купити
Смартфон Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 4G 8/256Gb Black LTE
MAUDAU (Київ)
13 825 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256Gb Orange LTE
MAUDAU (Київ)
13 251 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256Gb 10.36" з сім-картою 4G LTE чорно-помаранчевий
MAUDAU (Київ)
14 892 грн.
← купити
Планшет Blackview TAB Active 8 Pro 8 / 256Gb чорно-помаранчевий 6931548313731
MAUDAU (Київ)
14 779 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
14 423 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global) (No Adapter)
MAUDAU (Київ)
14 482 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global)
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724)
MAUDAU (Київ)
16 440 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
12 751 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
MAUDAU (Київ)
17 736 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
13 012 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
12 932 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
12 704 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
MAUDAU (Київ)
12 558 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/IP69K/ Black
MAUDAU (Київ)
18 019 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256Gb із сим картою 4G LTE 10.36" чорно помаранчевий
MAUDAU (Київ)
14 657 грн.
← купити
Планшет Blackview TAB Active 8 Pro 8/256Gb чорно-жовтогарячий
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8 / 256 Gb захищений з акб 22000 мА·год чорний
MAUDAU (Київ)
14 436 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
MAUDAU (Київ)
13 188 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
MAUDAU (Київ)
12 774 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724)
MAUDAU (Київ)
15 654 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange mj-060159
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black NW51380
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange DE-101927
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 847 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/IP69K/ Black 864798
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB 4G Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 634 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Захищений планшет Blackview Active 8 Pro 8/256gb Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
13 884 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 649 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
16 275 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8 / 256Gb із сим картою 4G LTE 10.36" Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8 / 256Gb із сим картою 4G LTE 10.36" чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro (8+256GB) LTE Black 22000 мАг
Rozetka.ua (Київ)
14 548 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro (8+256GB) LTE Orange 22000 мАг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange
Rozetka.ua (Київ)
15 656 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (Global) (No Adapter)
Rozetka.ua (Київ)
15 819 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
15 289 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global) (No Adapter)
Rozetka.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (Global)
Rozetka.ua (Київ)
15 059 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
17 631 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36 8/256GB LTE помаранчевий (6931548313731) 298772
Rozetka.ua (Київ)
16 438 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE 10.36", 2000 x 1200, MediaTek Helio G99, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 8
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8Gb/256Gb 22000mAh батарея 5G Pad 2 Sim Захищений
Rozetka.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
Планшет противоударный Blackview Tab Active 8 Pro 8Gb/256Gb 22000mAh батарея 5G Pad
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
18 623 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
21 248 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange Global EU [90162]
Rozetka.ua (Київ)
14 099 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black Global EU [90161]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
14 611 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36' FHD+ /8GB/256GB/ G99 /22000mAh/ 48+16Мп /LTE/NFC/IP69K/ Black
Rozetka.ua (Київ)
20 726 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
17 269 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
16 729 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
17 849 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 167 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36"/FHD+/8GB/256GB/G99/22000mAh/48+16Мп/ LTE/NFC/IP69K/Orange (Active 8 ProOrange)
Rozetka.ua (Київ)
12 150 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ 8GB/256GB G99 22000mAh 48+16Мп LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
17 990 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro Rugged 10.36" FHD+ 8/256GB / 5G / LTE / MIL-STD-810H Orange (6931548318804)
Rozetka.ua (Київ)
21 181 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
15 955 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 8/256GB lte Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
16 637 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
13 987 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
16 509 грн.
← купити
Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 779 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731) Blackview 6931548313731 913279
Rozetka.ua (Київ)
18 685 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724) Blackview 6931548313724 913273
Rozetka.ua (Київ)
18 683 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8 / 256Gb із сим картою 4G LTE 10.36" чорно помаранчевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview TAB Active 8 Pro 8 / 256Gb чорно-жовтогарячий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8 / 256Gb захищений з акб 22000 мАг чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange Global
Rozetka.ua (Київ)
13 449 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
15 600 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
15 598 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 4G 8/256Gb Black LTE
Rozetka.ua (Київ)
14 183 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256Gb Orange LTE
Rozetka.ua (Київ)
13 595 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 10.36" FHD+ 8GB 256GB G99 22000mAh 48+16Мп LTE NFC IP69K Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
17 808 грн.
← купити
Планшет 10.36" Blackview Active 8 Pro, Black, LTE, 8/256Gb
Rozetka.ua (Київ)
16 136 грн.
← купити
Планшет 10.36" Blackview Active 8 Pro, Black/Orange, LTE, 8/256Gb
Rozetka.ua (Київ)
16 125 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange
Rozetka.ua (Київ)
13 785 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black
Rozetka.ua (Київ)
14 023 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Black (Global ORIGINAL)
Rozetka.ua (Київ)
13 902 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB Orange (Global ORIGINAL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36 8/256GB LTE Black-Orange (6931548313731)
Rozetka.ua (Київ)
16 028 грн.
← купити
Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black (6931548313724)
Rozetka.ua (Київ)
20 154 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview Active 8 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Blackview Active 8 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Blackview Active 8 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія