шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Планшет Blackview Mega 12 Bundle 256GB

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити планшет Blackview Mega 12 Bundle 256GB за ціною від 15970 грн.

Характеристики та опис Blackview Mega 12 Bundle 256GB

Вага (г): 690; Розміри (мм): 280.2x194.2x8.2; Матеріал корпусу: метал; Чохол; Клавіатура; Ємність (мАгод): 10000; Зйомка 2K: 30 к/с; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 50; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; NFC-чип
Колір
Операційна система
Android 16 / DokeOS /
діагональ дисплея
12.2 "
роздільна здатність
2400x1600 пікс.
Оперативна пам'ять
12 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
5G
Порти підключення
USB-C
GPS-модуль
/ L1+L5 /
Чохол
Наявність стилуса
Матеріал корпусу
метал
Розміри
280.2x194.2x8.2 мм
Вага
690 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  21000 грн.

від 15 970  до 22 498 грн.
Планшет Blackview MEGA 12 SET 12.2" 12/256GB 5G NFC Flash Gold (6931548325291)
АЛЛО (Київ)
17 599 грн.
← купити
Планшет Blackview MEGA 12 SET 12.2" 12/256GB 5G NFC Flash Gold (6931548325291) 6931548325291
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Mega 12 SET 12/256GB 5G Space Grey (6931548325307) Global EU
Touch (Дніпро)
17 839 грн.
← купити
Blackview 6931548325291
Mallprix.com (Київ)
16 917 грн.
← купити
Планшет Blackview MEGA 12 SET 12.2" 12/256GB 5G NFC Flash Gold (6931548325291)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 075 грн.
← купити
Планшет Blackview MEGA 12 12/256GB Flash Gold (6931548325291)
Zaua.store (Львів)
18 639 грн.
← купити
Планшет Blackview mega 12 set 12.2" 12/256gb 5g nfc Flash Gold (6931548325291)
Tviy-Dim.com (Київ)
17 826 грн.
← купити
Планшет Blackview MEGA 12 SET 12.2" 12/256GB 5G NFC Flash Gold (6931548325291)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
15 970 грн.
← купити
Blackview MEGA 12 12/256GB Flash Gold (6931548325291) 6931548325291
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 855 грн.
← купити
Планшет Blackview MEGA 12 SET 12.2" 12/256GB 5G NFC Flash Gold (6931548325291) 6931548325291
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview Mega 12 Bundle 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Blackview Mega 12 Bundle 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Blackview Mega 12 Bundle 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія