шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Blackview SCM6 за ціною від 5840 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Blackview SCM6

Габарити (мм): 332x207x16; Вбудовані динаміки;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Передача відео: Power Delivery; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178; Роздільна здатність: 1920x1080 (16:9); Тип матриці: IPS; Діагональ ("): 14; Тип: портативний монітор
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
14 "
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Габарити (ШхВхТ)
332x207x16 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7750 грн.

від 5 840  до 8 977 грн.
Монітор портативний 14" Blackview SCM6 Single Grey (BVSCM6) BVSCM6
Artline.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Монітор BLACKVIEW SCM6 Single Grey (BVSCESCM6GR) BVSCESCM6GR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор 14" Blackview SCM6 Single Screen, IPS (BVSCM6)
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Blackview Single Screen 14inch (BVSCM6) BVSCM6
Itbox.ua (Київ)
← купити
Blackview BVSCM6
Mallprix.com (Київ)
6 034 грн.
← купити
Монітор портативний Blackview 14" SCM6 Single Screen (BVSCM6) IPS Grey BVSCM6
Click.ua (Київ)
← купити
Blackview SCM6 Single Screen (BVSCM6) SCM6SingleScreen(BVSCM6)
COMFY.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Портативний монітор Blackview SCM6 з одним екраном 14 дюймів 1920x1080 16:9 LCD 60Hz IPS 178 USB-C 3.1x3 для ноутбуків 13-17
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор 14" Blackview SCM6 Single (BVSCESCM6GR) Grey BVSCESCM6GR
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Blackview Single Screen 14inch (BVSCM6) BVSCM6
icom.net.ua (Київ)
5 840 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview SCM6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Blackview SCM6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Blackview SCM6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія