шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi за ціною від 4871 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Blackview Tab 9 Wi-Fi

Вага (г): 512; Розміри (мм): 246.8x161.75x9.1; Матеріал корпусу: метал; Ємність (мАгод): 8200; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); SIM-карта: не підтримується; AnTuTu Benchmark: 260
Колір
Операційна система
Android 14
діагональ дисплея
11 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
6 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Порти підключення
USB-C
Матеріал корпусу
метал
Розміри
246.8x161.75x9.1 мм
Вага
512 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  7250 грн.

від 4 871  до 8 579 грн.
Blackview Планшет Blackview TAB 9 Wi-Fi 6/256GB Frost Blue
MTA.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 6/256GBWIFI Gray 6931548317623
ШО (Київ)
5 899 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623) 6931548317623
Click.ua (Київ)
6 279 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" 8/256GB WIFI Blue (6931548324904)
АЛЛО (Київ)
6 869 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) 6931548324898
Itbox.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Планшет 11" Full HD Blackview Tab 9 WIFI (6+12)/256Gb 8 ядер Android 14 8200 mAh Blush Pink Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
4 871 грн.
← купити
Blackview Tab 9 Wi-Fi 8/256GB Gray (BVTab98G)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Blackview 6931548324898
Mallprix.com (Київ)
6 633 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 728 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8/256GB Wi-Fi Frost Blue
Zaua.store (Львів)
7 255 грн.
← купити
Blackview Tab 9 6/256GB Wi-Fi Ink Grey (6931548317623)
Tehnomart.com (Київ)
6 012 грн.
← купити
Blackview Tab 9 WiFi 6GB/256GB Ink Grey 6931548317623
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 984 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 6/256GB Ink Grey
Limon.plus (Київ)
5 728 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD /6GB/256GB/ T606 /8200mAh/ 13+8Мп /WIFI Gray (6931548317623)
Nkt.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) 6931548324898
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
Mobaza.com.ua (Харків)
6 299 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) 6931548324898
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Blackview 6931548317623 — Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD /6GB/256GB/ T606 /8200mAh/ 13+8Мп /WIFI Gray
Comtrade.ua (Київ)
6 118 грн.
← купити
Планшет Blackview TAB 9 WiFi 8/256Gb Blue EU
Sota.store (Київ)
5 685 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623) 6931548317623
icom.net.ua (Київ)
5 944 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 6GB/256GB / T606 / 8200mAh / 13+8Мп / WIFI Gray 6931548317623
Comtrading.ua (Київ)
6 194 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 8/256GB Grey
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 299 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8/256GB Wi-Fi Ink Grey (6931548324898) Tab 9 8/256GB Wi-Fi Ink Grey (6931548324898)
Denika.ua (Харків)
6 668 грн.
← купити
Blackview Планшет Tab 9 10.95" 6гб, 256гб, 8200мА•год, Android, сірий ua 6931548317623
Tviy-Dim.com (Київ)
6 209 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
MAUDAU (Київ)
7 278 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623) 6931548317623
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 044 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 8/256GB Ink Grey (BVTAB9WIFI8GREY)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview Планшет Blackview TAB 9 Wi-Fi 6/256GB Blush Pink
MTA.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" 6/256GB WIFI Gray (6931548317623)
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" 8/256GB WIFI Gray (6931548324898)
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904) 6931548324904
Itbox.ua (Київ)
← купити
Blackview 6931548317623
Mallprix.com (Київ)
6 073 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8/256GB Wi-Fi Ink Grey
Zaua.store (Львів)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 6/256GB Blush Pink
Limon.plus (Київ)
6 078 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904) 6931548324904
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview TAB 9 WiFi 6/256Gb Grey UA
Sota.store (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) 6931548324898
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) 6931548324898
icom.net.ua (Київ)
6 387 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904) 6931548324904
icom.net.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 6/256Gb Grey
Tehnomarket.ua (Вінниця)
6 899 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904) 6931548324904
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" fhd 8 / 256gb / wifi Gray (6931548324898)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 937 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
MAUDAU (Київ)
7 158 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
MAUDAU (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
Rozetka.ua (Київ)
6 374 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8GB/256GB WIFI Gray
Rozetka.ua (Київ)
7 470 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95 "8/256GB WIFI Blue (6931548324904)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 8/256GB Grey
Rozetka.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi 6/256Gb Grey
Rozetka.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
Rozetka.ua (Київ)
6 296 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8GB/256GB WIFI Gray 319760
Rozetka.ua (Київ)
7 545 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95 "8/256GB WIFI Blue (6931548324904) 326699
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256 GB Gray (6931548317623) ( 27467 )
Rozetka.ua (Київ)
7 681 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
Rozetka.ua (Київ)
7 106 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
8 123 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
7 859 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 8/256GB Wi-Fi Ink Grey (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
7 401 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
Rozetka.ua (Київ)
7 792 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" fhd 8 / 256GB / wifi Gray (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
8 121 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview Tab 9 WiFi 6GB/256GB Ink Grey
Rozetka.ua (Київ)
6 954 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898) Blackview 6931548324898 914164
Rozetka.ua (Київ)
8 579 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904) Blackview 6931548324904 914320
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
7 713 грн.
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95" FHD 8 / 256GB / WIFI Blue (6931548324904)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Blackview Tab 9 10.95 FHD 8 / 256GB / WIFI Gray (6931548324898)
Rozetka.ua (Київ)
7 998 грн.
← купити
Планшет 11" Full HD Blackview Tab 9 WIFI (6+12)/256Gb 8 ядер Android 14 8200 mAh Blush Pink
Rozetka.ua (Київ)
6 379 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview Tab 9 Wi-Fi, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Blackview Tab 9 Wi-Fi у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія