шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни106Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Blackview W80 Pro за ціною від 1776 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Blackview W80 Pro

Вага (г): 36; Розміри (мм): 55.65x46.8x13.7; Ступінь захисту: IP68 / 100 WR (10 ATM); Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 900; Зарядка пристрою: магнітна; повноцінний ліхтарик; акселерометр; Процесор: Realtek 8773EWE-VP; Дисплей ("): 1.91; Тип матриці: IPS
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ведення по GPS-треку
компас
акселерометр
повноцінний ліхтарик
Ступінь захисту
IP68 / 100 WR (10 ATM)
Розміри (без ремінця)
55.65x46.8x13.7 мм
Вага
36 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2900 грн.

від 1 776  до 3 503 грн.
Годинник Blackview W80 Pro Black 6931548324089
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
3 299 грн.
← купити
Cмарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
Click.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Blackview Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник BLACKVIEW W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
FOXTROT.UA (Київ)
2 089 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Openshop.ua (Київ)
2 558 грн.
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Black 6931548324089
ШО (Київ)
2 117 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Цифра (Київ)
← купити
Blackview 6931548324089
Mallprix.com (Київ)
2 144 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Blackview W80 Pro Green W80ProGreen
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro (896410) Green 896410
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Soho.com.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 202 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) W80 Pro Khaki (6931548324096)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Black
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 250 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
MAUDAU (Київ)
1 776 грн.
← купити
Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Black 896407
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 246 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green 6931548324072
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
← купити
Cмарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
Click.ua (Київ)
← купити
Cмарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
Click.ua (Київ)
← купити
Blackview Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Blackview Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник BLACKVIEW W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник BLACKVIEW W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Openshop.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Openshop.ua (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green 6931548324072
ШО (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Khaki 6931548324096
ШО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Цифра (Київ)
← купити
Blackview 6931548324072
Mallprix.com (Київ)
← купити
Blackview 6931548324096
Mallprix.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Blackview W80 Pro Khaki W80ProKhaki
COMFY.ua (Київ)
← купити
Blackview W80 Pro Black W80ProBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro (896409) Khaki 896409
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Soho.com.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089) W80 Pro Black (6931548324089)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072) W80 Pro Green (6931548324072)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096) 6931548324096
Ktc.ua (Рівне)
2 099 грн.
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Khaki
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Black
MAUDAU (Київ)
2 381 грн.
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Khaki
MAUDAU (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
MAUDAU (Київ)
2 461 грн.
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096)
MAUDAU (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089)
MAUDAU (Київ)
← купити
Blackview W80 Pro Black (6931548324089) 6931548324089
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Blackview W80 Pro Green (6931548324072) 6931548324072
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Green 896410
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Годинник Blackview W80 Pro Khaki 896409
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro з дисплеєм TFT 1,91", акумулятор 900 мА·год, корпус із цинкового сплаву та сталі, колір хак
Rozetka.ua (Київ)
3 503 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro з екраном TFT 1,91", акумулятор 900 мА·год, корпус із цинкового сплаву та сталі, зелений ко
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro з дисплеєм TFT 1,91", акумулятор 900 мА·год, корпус із цинкового сплаву та сталі, чорний ко
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Rozetka.ua (Київ)
2 709 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Rozetka.ua (Київ)
2 928 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Khaki (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
2 639 грн.
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro 1.91'' 900mAh IP68 Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro 1.91'' 900mAh IP68 Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro 1.91'' 900mAh IP68 Grey (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часи Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
2 926 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часи Blackview W80 Pro Khaki
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник з AMOLED дисплеєм Blackview W80 Pro з моніторингом здоров'я та спортивними режимами Хакі
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Смарт-годинник з AMOLED дисплеєм Blackview W80 Pro з моніторингом здоров'я та спортивними режимами Зелені
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник з AMOLED дисплеєм Blackview W80 Pro з моніторингом здоров'я та спортивними режимами Чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki
Rozetka.ua (Київ)
3 093 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часи Blackview W80 Pro Khaki
Rozetka.ua (Київ)
2 850 грн.
← купити
Часи Blackview W80 Pro Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часи Blackview W80 Pro Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
2 226 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Khaki (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
3 240 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro TFT 1,91" 900mAh цинковий сплав + сталь Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Black (6931548324089)
Rozetka.ua (Київ)
3 004 грн.
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Khaki (6931548324096)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Blackview W80 Pro Green (6931548324072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview W80 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Blackview W80 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Blackview W80 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія