шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стілець Bonro B-426 за ціною від 1244 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Bonro B-426

Максимальне навантаження (кг): 100; Висота стільця: 95; Матеріал каркасу: метал; Опора: ніжки прямі; Висота спинки: 40; Оббивка спинки: тканина; Спинка: суцільна (закрита); Розміри сидіння (см): 45.5x45; Оббивка сидіння: тканина; Форма сидіння: квадратна; Призначення: класичний
Колір
Призначеннякласичний
Сидіння і спинка
Форма сидінняквадратна
Оббивка сидіннятканина
Розміри сидіння (ШхГ)45.5x45 см
Спинкасуцільна (закрита)
Оббивка спинкитканина
Висота спинки40 см
Основа
Опораніжки прямі
Матеріал каркасуметал
Інше
Висота стільця95 см
Максимальне навантаження100 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

від 1 244  до 7 372 грн.
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре 42400340
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 344 грн.
← купити
Крісло для кухні Bonro B-426 велюрове до 100 кг зі спинкою сіре (21-76-42400340)
Rozetka.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре (4 шт) 42400826
Batutprom.com.ua (Луцьк)
5 678 грн.
← купити
Крісло для кухні Bonro B-426 на 4 ніжках велюрове зі спинкою Сіре (21-76-42400340)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре (42400340)
Rozetka.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре (4 шт) (42400826)
Rozetka.ua (Київ)
7 226 грн.
← купити
Стілець крісло для кухні Bonro B-426 сіре велюрове м'яке на металевих ніжках (76-163-42400340)
Rozetka.ua (Київ)
1 745 грн.
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре (14-76-42400340)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре
Rozetka.ua (Київ)
1 555 грн.
← купити
Стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Bonro B-426 сіре (4 шт)
Rozetka.ua (Київ)
6 960 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-426, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стілець Bonro B-426. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стілець Bonro B-426 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія