шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Bonro (призначення)
стілець-крісло
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стілець Bonro B-496 за ціною від 985 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Bonro B-496

Максимальне навантаження (кг): 120; Висота стільця: 81; Упори для рук; Матеріал каркасу: метал; Опора: ніжки прямі; Спинка: суцільна (закрита); Розміри сидіння (см): 43x42; Матеріал сидіння: пластик; Форма сидіння: кокон; Призначення: стул крісло
Колір
Призначеннястул крісло
Сидіння і спинка
Форма сидіннякокон
Матеріал сидінняпластик
Розміри сидіння (ШхГ)43x42 см
Спинкасуцільна (закрита)
Основа
Опораніжки прямі
Матеріал каркасуметал
Інше
Упори для рук
Висота стільця81 см
Максимальне навантаження120 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 985  до 1 302 грн.
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 чорне 42300109
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 012 грн.
← купити
Крісло табурет Bonro B-496 на колесах до 100 кг кругле чорне (21-76-42300109)
Rozetka.ua (Київ)
1 184 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 біле 42300110
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 004 грн.
← купити
Крісло табурет Bonro B-496 на колесах до 100 кг кругле біле (21-76-42300110)
Rozetka.ua (Київ)
1 185 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 чорне (42300109)
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 біле (42300110)
Rozetka.ua (Київ)
1 085 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах Bonro B-496 чорне кругле з регулюванням висоти до 100 кг (76-163-42300109)
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах Bonro B-496 біле кругле з регулюванням висоти (76-163-42300110)
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 чорне (14-76-42300109)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 біле (14-76-42300110)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-496, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стілець Bonro B-496. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стілець Bonro B-496 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія