шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стілець Bonro BN-087 за ціною від 1278 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Bonro BN-087

Вага (кг): 7; Максимальне навантаження (кг): 150; Висота стільця: 112; Регулювання висоти; Підставка для ніг; Матеріал каркасу: метал; Опора: кругла основа; Висота спинки: 32; Оббивка спинки: шкірозамінник; Спинка: суцільна (закрита); Висота сидіння (см): 60 – 80; Розміри сидіння (см): 46x34.5; Оббивка сидіння: шкірозамінник
Колір
Призначеннябарний стілець
Сидіння і спинка
Форма сидінняквадратна
Оббивка сидінняшкірозамінник
Розміри сидіння (ШхГ)46x34.5 см
Висота сидіння60 – 80 см
Спинкасуцільна (закрита)
Оббивка спинкишкірозамінник
Висота спинки32 см
Основа
Опоракругла основа
Матеріал каркасуметал
Підставка для ніг
Інше
Регулювання висоти
Висота стільця112 см
Максимальне навантаження150 кг
Вага7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  1800 грн.

від 1 278  до 1 824 грн.
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (чорна основа) 42400413
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 454 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (чорна основа) (42400413)
Rozetka.ua (Київ)
1 617 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (42400412)
Rozetka.ua (Київ)
1 557 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Крісло барне поворотне Bonro BN-087 з велюру до 100 кг Сірий (134-76-42400412)
Rozetka.ua (Київ)
1 777 грн.
← купити
Барний стілець Bonro BN-087 велюровий сірий з м'якою спинкою та регулюванням висоти на чорній основі (76-165-42400413)
Rozetka.ua (Київ)
1 742 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (42400412)
Rozetka.ua (Київ)
1 693 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (чорна основа) (42400413)
Rozetka.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий (чорна основа)
Rozetka.ua (Київ)
1 426 грн.
← купити
Барний стілець зі спинкою Bonro BN-087 велюр сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 278 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro BN-087, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стілець Bonro BN-087. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стілець Bonro BN-087 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія