шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Borofone BR17 Cool за ціною від 375 грн.
Відео 2Фото 18

Характеристики та опис Borofone BR17 Cool

Вага (г): 340; Розміри (мм): 80x136x70; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: microUSB; Час автономної роботи (год): 4; Ємність акумулятора (мАгод): 1200; Додатково: карабін / підвіс; світлові ефекти;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.1
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність5 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи4 год
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)80x136x70 мм
Вага340 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 375  до 979 грн.
Портативна акустика BOROFONE BR17 Cool Red (6974443380750) 6974443380750
FOXTROT.UA (Київ)
499 грн.
← купити
BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Red (6974443380750) BR17CoolsportswirelessspeakerRed(6974443380750)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Red BR17R
Comtrading.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool Sports Red (6974443380750) 6974443380750
Ktc.ua (Рівне)
538 грн.
← купити
Borofone BR17 Red
AKS.ua (Київ)
496 грн.
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Grey
Rozetka.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити
Портативна колонка BOROFONE BR17 Cool sports wireless speaker Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова блютуз-колонка BOROFONE BR17 червоний
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BR17 Cool, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Borofone BR17 Cool. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Borofone BR17 Cool у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія