шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2 за ціною від 17880 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Bosch BEL554MB2

Габарити (см): 38.2x59.4x38.8; Захист від дітей; Очищення парою; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: кнопка; Відкривання: бічне (ліворуч); автоприготування; розморожування; гриль; Діаметр столика (мм): 315; Органи управління: сенсорні кнопки; Потужність мікрохвиль (Вт): 900;єм (л): 25; Об'
Колір
Об'єм
25 л
Потужність мікрохвиль
900 Вт
Органи управління
сенсорні кнопки
Поворотний столик
Діаметр столика
315 мм
Рівнів потужності
5
Функції
гриль
розморожування
автоприготування / 8 програм /
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
кнопка
Внутрішнє покриття
емаль
Очищення парою
Дисплей
LED
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
38.2x59.4x38.8 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
382x594x388 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  22000 грн.

від 17 880  до 22 599 грн.
Вбудовувана мікрохвильова піч BOSCH BEL554MB2
Bs-ukraine.com.ua (Київ)
19 199 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2
Bosch-centre.com.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
Вбудована микрохвильова піч BEL554MB2 Bosch
Viyar.ua (Київ)
22 599 грн.
← купити
Мікрохвильова піч BOSCH BEL554MB2
Siemens-odessa.com.ua (Одеса)
19 099 грн.
← купити
Мікрохвильова піч BOSCH BEL554MB2
BS-market.com.ua (Одеса)
← купити
Bosch Bosch BEL554MB2
Венкон (Київ)
← купити
Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL554MB2
Openshop.ua (Київ)
19 656 грн.
← купити
Мікрохвильова піч з грилем вбудовувана BOSCH BEL554MB2
Bs-partner.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч BOSCH BEL554MB2
Bosch-Ukraine.com.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч з грилем Bosch BEL554MB2
Foroom.com.ua (Київ)
18 543 грн.
← купити
BOSCH BEL554MB2
575.in.ua (Київ)
18 459 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL 554MB2
Eldom.com.ua (Київ)
20 782 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL554MB2
Tendo.com.ua (Київ)
18 666 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
Hi-tech.com.ua (Київ)
18 000 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH BEL554MB2
ТЕХНОточка (Київ)
19 998 грн.
← купити
BOSCH BEL554MB2
Ruda-bilka.com.ua (Київ)
17 890 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
Tehnohata.ua (Київ)
20 930 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2
Elmir.com.ua (Дніпро)
18 498 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
TEHNOS.UA (Київ)
19 030 грн.
← купити
Мікрохвильова піч вбудовувана Bosch BEL554MB2 Black
Vodafone.ua (Київ)
22 199 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
Bosch Україна (Київ)
19 800 грн.
← купити
Вбуд. піч СВЧ Bosch BEL554MB2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Bosch BEL554MB2 вбудована мікрохвильовка 20 л, AutoPilot 8, easyClean, Швидкий старт, Автоматичні програми для розморожуванн
Xfrost.net.ua (Київ)
18 044 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2
Axm.com.ua (Харків)
19 010 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2
Instrumentarium.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL554MB2
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 425 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch Серія 6 BEL554MB2
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL554MB2
Denika.ua (Харків)
19 440 грн.
← купити
BOSCH BEL554MB2
Bosch-siemens.in.ua (Київ)
18 699 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL554MB2 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
19 364 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Bosch bеl 554mb2
Tviy-Dim.com (Київ)
19 899 грн.
← купити
Bosch BEL554MB2
PointQ.com.ua (Київ)
17 880 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч з грилем вбудовувана BOSCH BEL554MB2-B
Bs-partner.com.ua (Київ)
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч BOSCH Серія 6 BEL554MB2 чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bosch BEL554MB2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована мікрохвильова піч Bosch BEL554MB2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія