шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1 за ціною від 31322 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Bosch BFR7221B1

Габарити (см): 38.2x59.4x31.8; Захист від дітей; Очищення парою; Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: кнопка; Відкривання: бічне (ліворуч); авторозморожування; автоприготування; розморожування; Органи управління: сенсорні кнопки; Потужність мікрохвиль (Вт): 900;єм (л): 21; Об'
Колір
Об'єм
21 л
Потужність мікрохвиль
900 Вт
Органи управління
сенсорні кнопки
Поворотний столик
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
автоприготування
авторозморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
кнопка
Внутрішнє покриття
нержавіюча сталь
Очищення парою
Дисплей
TFT
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
38.2x59.4x31.8 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
382x560x300 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.

від 31 322  до 45 999 грн.
Мікрохвильова піч вбудовувана BOSCH BFR7221B1
Bs-ukraine.com.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Bosch-centre.com.ua (Київ)
44 949 грн.
← купити
Встроенная микроволновая печь BFR7221B1 Bosch
Viyar.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити
Мікрохвильова піч BOSCH BFR7221B1
Siemens-odessa.com.ua (Одеса)
39 599 грн.
← купити
Мікрохвильова піч BOSCH BFR7221B1
BS-market.com.ua (Одеса)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH BFR7221B1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Bosch Bosch BFR7221B1
Венкон (Київ)
← купити
BOSCH BFR7221B1
Pro100market.com.ua (Київ)
35 296 грн.
← купити
Мікрохвильовка Bosch BFR7221B1
Openshop.ua (Київ)
33 538 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Bosch-Ukraine.com.ua (Київ)
39 899 грн.
← купити
Мікрохвильова піч вбудовувана BOSCH BFR7221B1
Bs-partner.com.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Foroom.com.ua (Київ)
32 763 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
Megadom.net (Дніпро)
31 400 грн.
← купити
BOSCH BFR7221B1
Vodogreyka.com.ua (Київ)
35 473 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Цифра (Київ)
34 303 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Stls.store (Київ)
34 614 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
Mallprix.com (Київ)
41 392 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR 7221B1
Eldom.com.ua (Київ)
33 642 грн.
← купити
BOSCH BFR7221B1
575.in.ua (Київ)
33 699 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
Hi-tech.com.ua (Київ)
32 310 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Tendo.com.ua (Київ)
32 253 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Click.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH BFR 7221 B1
ТЕХНОточка (Київ)
40 613 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch bfr7221b1
Tviy-Dim.com (Київ)
41 019 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
BOSCH BFR7221B1
Ruda-bilka.com.ua (Київ)
36 966 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
Tehnomart.com (Київ)
41 533 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Bosch BFR7221B1
COMFY.ua (Київ)
← купити
Bosch BFR7221B1
TEHNOS.UA (Київ)
33 049 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1
PermyCo (Київ)
34 499 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
inSale.com.ua (Київ)
31 322 грн.
← купити
Мікрохвильова піч вбудовувана Bosch BFR7221B1 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
BOSCH BFR7221B1
Bosch Україна (Київ)
34 600 грн.
← купити
Микроволновая печь Bosch BFR7221B1
Q-techno.com.ua (Київ)
41 338 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221В1
АЛЛО (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Elmir.com.ua (Дніпро)
34 500 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Hotsale.lviv.ua (Львів)
← купити
BOSCH BFR7221B1
PointQ.com.ua (Київ)
36 955 грн.
← купити
Bosch BFR7221B1 вбудована мікрохвильовка 21 л, AutoPilot, TFT-дисплей, Автоприготування, Розморожування, Швидкий старт, Квар
Xfrost.net.ua (Київ)
38 015 грн.
← купити
Мікрохвильовка Bosch BFR7221B1 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
41 238 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Axm.com.ua (Харків)
40 780 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Instrumentarium.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
icom.net.ua (Київ)
39 034 грн.
← купити
BOSCH BFR7221B1
1smarty.com.ua (Київ)
35 118 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Denika.ua (Харків)
32 631 грн.
← купити
BOSCH BFR7221B1
Bosch-siemens.in.ua (Київ)
35 555 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bosch BFR7221B1
Algo.ua (Київ)
← купити
Bosch BFR7221B1 Мікрохвильова піч BFR7221B1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч (НВЧ) вбудовувана Bosch BFR7221B1
Кібернетики (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1 NW55215
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
32 548 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH BFR7221B1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1/UA
Цифра (Київ)
41 470 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1/UA
Stls.store (Київ)
41 847 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH Серія 8 BFR7221B1 чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bosch BFR7221B1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована мікрохвильова піч Bosch BFR7221B1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія