шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити вбудована морозильна камера Bosch GIN 81ACE0 за ціною від 57087 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Bosch GIN 81ACE0

Розм. для монтажу (мм): 1772х560х550; Габарити (см): 177.2x55.8x54.5; Клас гучності: B; Рівень шуму (дБ): 35; Керування: сенсорне внутрішнє; Індикатор закриття дверцят; Швидке заморожування; Потужність заморожування (кг/добу): 13.8; Збереження холоду (год): 8; Велика шухляда; Ящиків: 7 ящиків; Кількість відділень: Кількість відділень: 7
Тип
морозильна шафа
Загальний об'єм
212 л
Інверторний компресор
No Frost
Кількість відділень
7
7 ящиків
Велика шухляда
Час збереження холоду
8 год
Потужність заморожування
13.8 кг/добу
Швидке заморожування
Перевішування дверцят
Індикатор закриття дверцят
+
Керування
сенсорне внутрішнє
Дисплей
Клас енергоспоживання (new)
E
Споживання енергії в рік
235 кВт*год
Кліматичний клас
SN, N, ST, T (+10...+43 °С)
Рівень шуму
35 дБ
Клас гучності
B
Кріплення фасаду
жорстке кріплення
Габарити (ВхШхГ)
177.2x55.8x54.5 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
1772х560х550 мм
Вага
65 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  65000 грн.

Маркировка энергоэффективности Bosch GIN 81ACE0
Информационная карта товара Bosch GIN 81ACE0
Брошюра Bosch GIN 81ACE0
від 57 087  до 60 499 грн.
Bosch GIN81ACE0
PermyCo (Київ)
60 499 грн.
← купити
Морозильна камера Bosch GIN81ACE0
inSale.com.ua (Київ)
57 087 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bosch GIN 81ACE0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована морозильна камера Bosch GIN 81ACE0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована морозильна камера Bosch GIN 81ACE0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія