шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити змішувач Bossini Apice Z00521 за ціною від 13040 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Bossini Apice Z00521

Країна походження бренду: Італія; Висота змішувача (мм): 120; пофарбований: білий, чорний; нікель; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: вбудовується в стіну; Дивертор: важільний; Ручний душ (душова лійка): 1 режим; Мін. тиск води (бар): 1; Витрата води: 35
Колір
Призначення
для прийняття душу
Тип змішувача
термостатичний
Ручний душ (душова лійка)
1 режим
Тип монтажу
вбудовується в стіну
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
нікель
білий, чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  22000 грн.

від 13 040  до 26 464 грн.
Термостат для ванни настінний Bossini Apice (колір - чорний матовий) Z00521000073005 Z00521000073005
Esantehnika.com.ua (Київ)
13 040 грн.
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини BOSSINI Apice чорний метал 338x120мм Z00521000073005
Drop.ua (Київ)
24 383 грн.
← купити
Змішувач для душа BOSSINI APICE зовнішня частина з термостатом 2 виходи з ручним душем D140 мм, хром (Z00521000030005)
Wellgood.com.ua (Київ)
15 323 грн.
← купити
Термостат для ванни настінний Bossini Apice (колір - чорний матовий) Z00521000073005
Rozetka.ua (Київ)
26 464 грн.
← купити
Термостат для ванни настінний Bossini Apice (колір - хром) Z00521000030005 Z00521000030005
Esantehnika.com.ua (Київ)
13 743 грн.
← купити
Термостат для ванни настінний Bossini Apice (колір - нікель шліфований) Z00521000094005 Z00521000094005
Esantehnika.com.ua (Київ)
14 344 грн.
← купити
Термостат для ванни настінний Bossini Apice (колір - білий матовий) Z00521000045005 Z00521000045005
Esantehnika.com.ua (Київ)
14 220 грн.
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини BOSSINI Apice хром метал 338x120мм Z00521000030005
Drop.ua (Київ)
17 554 грн.
← купити
Настінний термостат для ванни Bossini Apice (колір - білий матовий) Z00521000045005
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термостат для ванни Bossini Apice (колір - хром) Z00521000030005
Rozetka.ua (Київ)
19 051 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bossini Apice Z00521, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Bossini Apice Z00521. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Bossini Apice Z00521 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія