шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ручний розпилювач Bradas ECO-KT233FRS за ціною від 345 грн.

Характеристики та опис Bradas ECO-KT233FRS

Комплектація: ; Регулювання тиску; Матеріал насадки: метал; Матеріал корпуса: пластик; Тип насадки: форсунка; Тип: пістолет
Тип
пістолет
Тип насадки
форсунка
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал насадки
метал
Прогумована ручка
Фіксація курка
Регулювання тиску
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 345  до 603 грн.
Пистолет для полива PROFI металлический BRADAS ECO-KT233FRS, регулируемый
Mhata.com.ua (Харків)
345 грн.
← купити
Пістолет Bradas для поливу металевий PROFI регульований BLACK LINE ECO-KT233FRS
MAUDAU (Київ)
391 грн.
← купити
Пістолет зрошувальний Bradas регульований металевий PROFI (ECO-KT233FRS)
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Пістолет для поливу металевий PROFI регулювань, BLACK LINE, ECO-KT233FRS
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Пістолет для поливу металевий PROFI регульований, BLACK LINE, ECO-KT233FRS
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Пістолет для поливу металевий PROFI регулювань, BLACK LINE, ECO-KT233FRS
Rozetka.ua (Київ)
537 грн.
← купити
Пістолет Bradas для поливу металевий PROFI регульований BLACK LINE ECO-KT233FRS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пістолет для поливу металевий PROFI регулювань, BLACK LINE, ECO-KT233FRS (ECO-KT233FRS-02)
Rozetka.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Пістолет для поливу Bradas PROFI регульований (ECO-KT233FRS)
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Пістолет для поливу металевий PROFI регулювань, BLACK LINE, ECO-KT233FRS
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bradas ECO-KT233FRS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ручний розпилювач Bradas ECO-KT233FRS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ручний розпилювач Bradas ECO-KT233FRS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія